Wpis z mikrobloga

@TullamoreD: Nie :) Maluję trochę czasami, bo z hobby zajmuję się tworzeniem gier. Przez to zacząłem rysować, żeby polepszyć umiejętności graficzne a od rysowania przeszedłem jakoś na "malowanie". Nawet nie wiem ile i czy takie rzeczy są warte. To mój drugi obraz w życiu, a zarabiam z programowania ;)
@mr_car: Witam serdecznie :) nie jest na sprzedanie :/
Oddałem go dla wuja. Jak zobaczył mój pierwszy obraz to prosił, czy jak namaluje drugi to mu dam. Dałem.
@rosso_corsa: płotek na żywo mi się całkiem podoba muszę przyznać :) bardzo dobrze oddziela ziemię od nieba, taki fajny smaczek zamiast prostej linii horyzontu moim zdaniem. Wydaje mi się też, że dodaje kolejny efekt głębi, powinno być widać, że jest "daleko".

Ewentualnie może psuć efekt, na zasadzie, że zwierze jest w zagrodzie, ale to każdemu nie dogodzisz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@grap32: Jeśli kiedyś będzie następny to prawdopodobnie stary, szary kościół w tle a na pierwszym planie czerwona łąka maków nad rzeczką. Mam tego wstępny szkic.

Tylko nie wiem kiedy :) Nie jest to moje główne ani nawet poboczne zajęcie. Jelenia malowałem około 2 lata.
@Samulem: Oddałem ten obraz dla wuja. Nie wiem ile takie rzeczy kosztują nawet, przybliżony koszt namalowania (płótno i farby) to około 200-300 zł (bez czasu pracy). Więc przynajmniej tyle powinno być warte :)