Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:00:00, Poniedziałek, 02 marca 2020. Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła. Słońce wstało dziś o 06:33. Będzie oświecało nas 10 godzin i 51 minut, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:25. Ciemna noc zapadnie o 18:42, ale gwiazd można wypatrywać od 18:00.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bolorollo Pierwszy. Mąż i moi rodzice przeszczęśliwi, a mnie jakby ktoś obuchem w łeb poczęstował. Kurde. Nie wiem co ze sobą zrobić. Cieszę się, ale jestem jeszcze jak w jakimś szoku i totalnie nie mogę się skupić. Dzisiaj rano w pracbazie wsypałam cały cukier do swojego kubka z kawą zamiast do cukierniczki ¯_(ツ)_/¯

Mam nadzieję, że znajdę jakąś intrukcję obsługi do tego mini-parasajta, bo ile umiem obsłużyć gotowy produkt,
  • Odpowiedz
Przepraszam, wziąłem sobie w ręce, po prostu gratulacje!

do wszystkich: kiedy mamy się napić?
To wątek wzajemnych alkoholików, jak pamiętam.
  • Odpowiedz
@shitty_support niestety, instrukcje są czesto niejasne i trzeba pisać swoje od początku. I tak jak nawet najprostsze solucje co do zmiany pampera wydają się logiczne, to w starciu z przeszkodą okazują się nieprzydatne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale takie to życie już jest.

Obejrzyj sobie na Netflix Babies, taki dokument o najmniejszych istotach. Wczoraj trafiłem i 3 odcinki sobie obejrzałem. Wrzucam zwiastun.

Jest też ciekawy dokument "The beginning of Life". Ale nie wiem czy jest
bolorollo - @shitty_support niestety, instrukcje są czesto niejasne i trzeba pisać sw...
  • Odpowiedz
@shitty_support gratulacje! Siła!(òóˇ) wychowaj jak swoje( ) wszystko wyjdzie w praniu, mężowi współczuję¯_(ツ)_/¯
@mobutu2 termin ustala Nasz Naczelny czyli
@TomTailor100. A co już pijesz to Twoja sprawa bo wiadomo w wieku 12 lat alkoholowi mówimy stanowcze "nie wiem"
  • Odpowiedz
@Sikorka2017: a no tak, mnie tu jeszcze nie było. W sumie " osobiście" zabombelkowany uzytkownik jeszcze tu nie pisał ( ͡° ͜ʖ ͡°) także poniekąd pierwszy raz. A reszta to już ma chyba trochę starsze dzieciaki od buczowego :D
  • Odpowiedz