Wpis z mikrobloga

Cześć,

Po prawie 2,5 letniej przerwie myślę wrócić do jazdy rowerem. Czeka mnie przygotowanie sprzętu na sezon.
Mam Speca Epica, w tylnym amorku popsuła mi się regulacja "braina". Jest to Fox z Brainem od speca. Kto w Krakowie zajmuje się serwisem takiego sprzętu. Ze 3 lata temu bym bardzo mały wybór i oddałem do Vario Bike.

#rower #rowerowykrakow
  • 9
@teryuu: Już nawet jakieś motywatory sprzętowe kupowałem. Fox 120mm wylądował z przodu zamiast reby, zmienię sobie chyba też cały napęd bo już paręnaście tysięcy kilometrów i kilkanaście startów ma za sobą. Teraz zacząć coś się ruszać i zrzucić parę kg, bo przybyło 10 i to raczej nie mięśni :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pollo9: na podstawie doświadczeń własnych i znajomych. Większość napraw zrobiona na szybko i byle jak, wymagało później poprawek. Zawieszenie prawie zawsze spieprzone, szczytem bylo zwrócenie dampera z totalnie porysowany tlokiem, który nie trzymał po "naprawie" ciśnienia - oddany był na przegląd zerowy, w idealnym stanie. Do tego ogromne kolejki bo serwis istnieje już dlugo, kiedyś robili niezła robote i jadą na wypracowanej renomie.