Wpis z mikrobloga

@some_ONE: Musisz sie dobrze wczytac. Retoryka jest wciaz taka sama. A to co podkreslone tlumaczylem juz dolarowi kiedy wkleil praktycznie to samo. Czas hotlapa Kubicy ze srody powinien byc w tabelce z piatku. Wtedy srodowa tabelka cos by znaczyla. Jedyny plus dla Kubicy jest taki, ze suma sumarum Raikkonen nie pobil jego czasu, choc podobno byl zapas. To tez mozna zrozumiec na 2 sposoby. Albo ze zespol sandbaggowal w piatek, albo
@wrobel28: Właśnie zupełnie przypadkiem najwięcej na mój temat w tych gównowpisach mają do powiedzenia ci, którym zamknąłem niedawno mordy. Jak @GoldenStone który parę dni temu wyzywał Palmera od pajaców, a nie potrafił zarzucić mu jednej jedynej nieścisłości w trakcie relacji z testów. Albo ty, kiedy kazałeś Budkowskiemu i Apitbullowi piec kruasanty. Sami robicie z siebie idiotów i później pretensje do ludzi, którzy to czytają. Nie moja wina, że reaguję, kiedy widzę
@smutny_kojot: masz bipolar, spamujesz #!$%@? memami a jak ktoś się #!$%@? to mędrkujesz, na szczęście nie tylko ja już dostaję porzygu jak widzę Twój nick, najsmutniejsze jest to, że przyjąłeś jakąś #!$%@?ą taktykę wyjaśniania całego tagu a jak normalnie postujesz to aż chce się czytać, czy to Twój szef z tagu lego kazał Ci się tak zachowywać? mrugnij dwa razy jeżeli to prawda
@YoungBoniekk: To że musisz posuwać się bezpośrednio do obelg, ukazuje że w środku gotujesz się, a wystrzelałeś się już z argumentów. Nawet zaczynasz wyglądać na lekko zdesperowanego. Bo rozmawiam sobie z wroblem28, a ty #!$%@? się w słowo i w zasadzie powielasz to, co napisałes kilka linijek wyzej. Oddychaj byku, bo ten wykop cie zmiecie z planszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)