Wpis z mikrobloga

"Izolatka" dla podejrzanych o zakażenie #covid19. Na środku korytarza.
Tak #szpital w Ząbkowicach Śląskich przygotował izolatkę dla potencjalnie zakażonych, zgodnie z nakazem NFZ. Szpital oczywiście za niniejszą izolatkę dostał odpowiednie pieniądze.
Tak, ta "izolatka" znajduje się na korytarzu. z przodu korytarz, za moimi plecami korytarz, obok rejestracja i poczekalnia, a cała izolatka dla podejrzanych o zakażenie koronawirusem jest wydzielona na środku tegoż korytarza i odgrodzona taśmami.

Kraj z kartonu i dykty. Brawo #pis! Brawo rząd!

#zabkowiceslaskie #koronawirus #dolnyslask #szpital #szpitalnekorytarze #krajzdykty
Sebgat - "Izolatka" dla podejrzanych o zakażenie #covid19. Na środku korytarza.
Tak ...

źródło: comment_1582986366graD32726C5UJSbGMb1Q97.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@VrubeL: serio? W całym budynku szpitalnym nie znajdzie się nawet głupi schowek na miotły, żeby potencjalnie zarażony mógł leżeć z minimum godności ludzkiej? Taki człowiek, zapewne stygmatyzowany, ma leżeć na środku korytarza i być wytykany palcami? To urąga jakiejkolwiek godności ludzkiej.
  • Odpowiedz
  • 3
@Sebgat nie wiem ale imo jedno łóżko to za mało i jest tymczasowe. W miarę rozwoju może przeznacza jakąś sale? Jeżeli chodzi o szpitale to godności próżno tam szukać.
  • Odpowiedz
@Sebgat: zapytaj ich ile mają kombinezonów albo czy mają komorę do przewożenia zainfekowanych pacjentów. Od razu uprzedzę, zapytaj kiedy będą mieli i skąd zamierzają kupić XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sebgat: Kaczyński osobiście rozkazał, żeby pacjenci w szpitalu w Ząbkowicach leżeli na korytarzu xD

Ten szpital ma w ogóle jakiekolwiek warunki na leczenie takich przypadków?
  • Odpowiedz
  • 3
@Sebgat byłem w szpitalu w Ząbkowicach śląskich, i ani trochę mnie nie dziwi, że tak zorganizowali "izolatkę".
Niedofinansowany powiatowy szpital w poniemieckim budynku w umierającym mieście.
  • Odpowiedz