Wpis z mikrobloga

Kuźwa wybieram różowej małe zwinne autko do miasta i tak kopara za koparą mi opada XD
Auto 421 cm, 155 KM i cena 121 k, mimo że kilka opcji jeszcze można by dodać XD
No nawet gdyby po rabacie było to 110-115 k to nadal kosmos :D
Mam wrażenie, że z 5-7 lat temu jak jej wybierałem auto, to podobny segment chodził za 65k, a wersja wypasiona za ok 85 k.
+30 tys w 5-7 lat?

#motoryzacja #ford
text - Kuźwa wybieram różowej małe zwinne autko do miasta i tak kopara za koparą mi o...

źródło: comment_1582973934uaiJfKYTgYAnFf7cGoGBkN.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@text: Po prostu nie miałeś żadnej styczności z elektrykami, serio mówię, zrób sobie jakąś jazdę próbną, powiedzmy takim małym pierdkiem jak BMW i3s, albo Hyoundaiem Koną 204KM. Zrozumiesz co mam na myśli.

Bardzo dobry link, mnóstwo rzeczowych informacji:
  • Odpowiedz
Po prostu nie miałeś żadnej styczności z elektrykami, serio mówię, zrób sobie jakąś jazdę próbną, powiedzmy takim małym

@kinasato:
Miałem, Tesla, ale tej nie rozważam nawet :D
  • Odpowiedz
@text: Serio pytam, bo jeżeli jechałeś czymś innym niż pierwsze niedorobione sztuki do 2014 roku, to powinieneś mieć już jasno wyrobione zdanie na temat przewagi elektryka, jeżeli chodzi o dynamikę.
Ja na 99% w październiku kupuje Tesle, bo 550 konne Porsche już trochę muli w porównaniu.
  • Odpowiedz
Serio pytam, bo jeżeli jechałeś czymś innym niż pierwsze niedorobione sztuki do 2014 roku

@kinasato:
Ale pisząc "nie rozważam", nie miałem na myśli tego, że to #!$%@? auto. Po prostu porónywanie Tesli S do 208 jest absurdem. To tak, jak chciał pokazać ci przewagę bezn na przykładzie Ferrar vs 208 w elektryku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@text: No ale sposób przełożenia mocy na koła jest taki sam w tesli i elektrycznym 208. Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, sporo tzw. "#!$%@?ęcia" z Tesli można odnaleźć nawet w takim małym e208, który wedle parametrów Moc/Kg masy pojazdu powinien ledwo się toczyć. Magia silnika elektrycznego.
  • Odpowiedz
@text: We wtorek odbieram corolle hatchback hybrid 2.0 185km w kozak pakiecie za 120k, bez wodotrysków można się zmieścić w 100k. Rocznik 2020, nie żadne tam promocje. Oczywiście leasing na firmę. Generalnie te corolki chyba nie mają w ogóle konkurencji w swoim segmencie.
  • Odpowiedz
crossovery mają teraz wyższe ceny bo się sprzedają, a i to nie jest małe auto ;)


@Canmoh: nowa Puma może i z zewnątrz nie jest mała, ale w środku jest koszmarnie ciasna. Nie wiem jak tego dokonali, ale tam jest mniej miejsca niż w Fieście na której to bazuje.
I jest to samochód ba pewno nie warty tych 120k. Ba, 80k za takie małe gówienko z takim parszywym wykonaniem, mierzą
  • Odpowiedz
Generalnie te corolki chyba nie mają w ogóle konkurencji w swoim segmencie.

@Retoryk:
No nie wiem, Civic i tak wydaj mi się ciekawszy, wygląda fajnie, bagażnik większy i ceny też ujdą, a Skoda Scala miażdży oba ceną i finansowaniem (najwyższe poziom wyposażenia przy 150 KM tylko 81 k - wyprzedaz).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bidzej: teraz chyba każde nowe auto tak wygląda, znajomi kupili nowego jaguara w kombi i to jest bardziej klaustrofobiczne niż maluch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@text: Ja #!$%@? xD
Puma z ledami w cenie kodiaq w wersji style po rabatach albo a+business(m.in te ledy właśnie xD) ze 190km silnikiem xD
  • Odpowiedz