Wpis z mikrobloga

Kuźwa wybieram różowej małe zwinne autko do miasta i tak kopara za koparą mi opada XD
Auto 421 cm, 155 KM i cena 121 k, mimo że kilka opcji jeszcze można by dodać XD
No nawet gdyby po rabacie było to 110-115 k to nadal kosmos :D
Mam wrażenie, że z 5-7 lat temu jak jej wybierałem auto, to podobny segment chodził za 65k, a wersja wypasiona za ok 85 k.
+30 tys w 5-7 lat?

#motoryzacja #ford
text - Kuźwa wybieram różowej małe zwinne autko do miasta i tak kopara za koparą mi o...

źródło: comment_1582973934uaiJfKYTgYAnFf7cGoGBkN.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mithrindil: Jak na takie mało autko starczy, testowałem kilka różnych aut z automatem i obok ibizy, chyba był najżwawszy. Taka fiesta czy venga to w porównaniu to był dramat. Yaris 1,5 jeszcze jakoś jeździł, ale niestety CVT.
  • Odpowiedz
@kinasato: O #!$%@? Citroen C3. Maksymalnie auto do sklepu, bo na autostradzie to trzeszczy buczy i #!$%@? jedzie XD Nowa fura 5k przebiegu a przy 140 wygluszenie jakby helikopter lądował obok :D

@text jak ma byc male i do miasta do seat ibiza/hyundai i30/ix20/suzuki baleno/seat arona kozak i podobny segment do tego co ogladasz

chyba ze nie kochasz rozowej to C3 XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinasato: mam ten sam silnik w C3 ale manual, ciekawi mnie różnica w odczuciach z jazdy automatem. Ogólnie ja byłem zaskoczony jak sobie fajnie radzi ten silniczek, wcześniej miałem 163KM w cięższym samochodzie i ten w mieście jest żwawszy. Na trasie jednak czuć że to tylko 3 cylindry
  • Odpowiedz
@queuele: przecież to jest auto do sklepu i w takim celu go kupiłem, jako trzeci samochód w rodzinie. Jakbym chciał samochód na autostrady to kupiłbym coś innego w dieslu. Masz pretensje do psa, że nie jest koniem.
  • Odpowiedz
@text: masz jeszcze ecosporta, mniejszy od pumy i wyglądem się totalnie różni, ale ta sama płyta podlogowa, podobne silniki, a tańszy
puma jest przehajpowana i nie warta tej kasy (przez forda, który chyba uważa, że to auto jest modne)
  • Odpowiedz