Wpis z mikrobloga

@throwaway2137: Chrześcijaństwo to religia która w swoim pierwotnym zamyśle miała uwalniać ludzi więc nie wiem jak może z nich robić niewolników, to co teraz nazywa się chrześcijaństwem i katolicyzmem to okultystyczny satanizm
  • Odpowiedz
@throwaway2137: powiem Ci tak, byłem wychowany w rodzinie katolickiej, jak miałem 14-15 lat to odmawiałem pacierze żeby taki daun mnie nie męczył w szkole, od 16 roku życia jestem wojującym ateistą, Dawkins to był mój bohater i #!$%@?ć papieża 4life, ale musisz zrozumieć że Biblia to najwybitniejsze okultystyczne dzieło zaszyfrowane gematrycznie szyfrem septynarnym, jest tam zawarta wiedza która może Cię wybawić i dać Ci życie wieczne (czyli uciekniesz z matrixa i
  • Odpowiedz
Chrześcijaństwo to religia która w swoim pierwotnym zamyśle miała uwalniać ludzi


@Springfield: No to zajebiscie im szło bo katolicyzm (juz nie mówię o całym chrześcijaństwie) nigdy nie zniósł niewolnictwa. Istniało na początkach chrześcijaństwa, istniało w średniowieczu, istniało w xix wieku.
  • Odpowiedz
@throwaway2137: Religia sługi bożego, to koncepcja, która poniża godność ludzką i wtrąca człowieka w absolutne poddaństwo wyimaginowanej sile nadprzyrodzonej zwanej bogiem, którego "wyroki są niezbadane"- ta koncepcja miała pewne zrozumienie, a nawet poparcie dla ziemskiego faktu niewolenia człowieka przez człowieka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@SirMattBusby: dla żyda pewnie nic, ale dla mnie to wygląda na chorych psychicznie kiwających się ludzi. Pozamykane oczy, kiwanie się i trans jak w jakiejś sekcie, dodatkowo samookaleczenie noworodków bez zapytania się ich o zgodę czy chcą mieć wycięty napletek. No i nieróbstwo, ortodoksyjni żydzi nie pracują tylko się modlą, nic nie wnoszą do społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@ssehflodur: tak samo jak dla mnie kleczenie, skladanie rak i gadanie do siebie, a czasem tez lezenie krzyzem wyglada na chorych psychicznie.
Z obrzezaniem sie zgodze choc i od tego sie odchodzi, a jesli chodzi o ortodoksow to np. normalnie dostaja powolania do IDF wiec COS wnosza
  • Odpowiedz