Wpis z mikrobloga

@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo@wyinwidualizowany @MalaGlupiaMiejscowosc01 @TomTailor100 @n1c3 @Dziesion @AllGoesWrong @slabehaslo @shitty_support @Dddkop @rajjj @PoczciwyChlop @Pjotsze @unizony_czlonek @Jurgen_Van_Beethoven

Dzień dobry, ja dziś wołam. Wolaczka, mewy i @micke mają dziś wolna nie pracująca sobotę:)

Dawno tego nie słuchałam a bawi jak 8 lat temu :

https://youtu.be/1FaNzrtu0KM

Ps. Do- wołajcie bo na pewno kogoś zapomniałam, leciałam z głowy.
@micke: @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @bolorollo
Dzień dobry, cześć i czołem! Spytacie skąd się wziąłem!? Sobota, zaczęła się brutalnie, młody młodszy o 6.30 taaaaaatoooooo no już jest dzień! Wstałem po tylko kilku godzinach snu, bo składaliśmy meble z Ikei i układanie trwało do 2.30 więc dziś nie czuje się najlepiej. Zaraz jadę do laboratorium na pobranie krwi
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @Dioddy: @AllGoesWrong: @slabehaslo: i reszta ()

Dzień dobry! Dzisiaj trochę później bo trzeba odespać kilka dnia na uczleni. Dzisiaj w planach impreza rodzinna na prawie 20 osób, będzie się działo!

Miłego dnia kochani, zwijam jeść śniadanie i uciekam do mamy pomóc jej z przygotowaniami.
@TomTailor100: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Jurgen_Van_Beethoven: @GroznyMorswin: @wystygnij: @galactic_dog: @Dddkop: @micke: @Wejszlo : @sropo: @Dioddy: @mirko_efekt: @algus: @Pjotsze: @Sikorka2017: @bolorollo: @wynalazek_one: @Dziesion: @micke:
Kolejny piękny dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli są tu osoby podobne do mnie, które uwielbiają słuchać deszczu, polecam stronę https://asoftmurmur.com/
Trzymajcie się ()
@micke: @Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir Hej wszystkim. Mówią, że sobota, ale trzeba jednak na dwie godziny iść do pracy, ale co zrobić. Samo się nie uzbiera i nie zarobi :)
@micke @Sikorka2017 @Dziesion @Dioddy @wynalazek_one @TomTailor100 @algus @slabehaslo @Tanczacy_paralityk @unizony_czlonek @Wejszlo @MalaGlupiaMiejscowosc01

Wstałam rano żeby zrobić niebieskiemu śniadanio-obiadko-kolacjo-śniadanie do pracy i wszystko pięknie już przygotowane - burrity, twarożek, owocki z jogurtem, płatki owsiane, orzeszki, ciasteczka, mercheweczki pokrojone w paseczki, oh i ah... Zaczynam pakować zestaw i JEBS pękł mi jeden pojemnik i rozwalił się twaróg, oczywiście na wszystko w promieniu pół metra, noż kuuurrrrrewwwwaaaaa, nawet na stopy mi chlapnęło ( _

Człowiek chciałby coś mądrego napisać, pochwalić się czymś, a napisze, że jest niewyspany. Jak te dzieci to robią, że otwierają oko i po sekundzie już siedzą i zabawa. róbcie zapasy żywności i leków na wypadek koronawirusa, bo jak ludzi popitoli to wszystko wykupią w 1 dzień. I trzeba bedzie czekać na makaron tydzień. Bomba twarogowa z rana jak śmietana ;) Jak zawsze udanego dnia życzę.
@bolorollo właśnie się zbieram po jakieś małe zakupy koronawirusowe. Zawsze kupuję sobie płyny do dezynfekcji z jednego źródła. Poleciłam je wczoraj koleżance, podrzuciłam link do aukcji z której kupowałam w poniedziałek i... się najadłam wstydu, bo w ciągu 3 dni cena wzrosła z 15zł za litr do 99. Tak, podrzuciłam jej link do JEDNEGO LITRA PŁYNU ZA 99 ZŁ z komentarzem: 'hej, wysyłam ten tani płyn co zawsze używam' (