Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 2. Nie każdy może być wysoki, ale każdy może być kulturalny.

W opisie na fake koncie laski zawarłem zdanie -"Możesz napisać, jeśli masz powyżej 185 cm".

Mateusz, którego moja Julka wyśmiała za wzrost, oraz insynuowała posiadanie krótkiego prącia, zamiast skończyć rozmowę zaczął się przymilać i próbować wkręcić jakąś gadkę o tańcu. Na końcu się zawstydził i nie wiedząc co powiedzieć zarzucił tekst o tym jaki to on jest zabiegany i jakie to ma dynamiczne życie

Wiktor, z kolei nie zauważył tego zdania. W związku z tym napisał wiadomość z przeprosinami za swój podrzędny kod genetyczny. Grzecznie poprosił moją "płodną Julkę" o wybaczenie swojego podczłowieczeństwa. Panowie! Bądźcie gentlemanami i przeproście kobietę za swoje istnienie, jeśli nie spełniacie jej wymagań!

Taki obraz Wasz spermiarze! Taki obraz milionów polskich mężczyzn!

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz #wzrost #manlet
B.....W - PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 2. Nie...

źródło: comment_1582932945oUWKqRBUGlSbAFU1Jv20Fi.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: najśmieszniejsze że większość pewnie udziela się na tym tagu albo przegryw i tak trolujecie się nawzajem udając kogoś zupełnie innego xD

Spirala #!$%@? kręci się dalej
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: japierdziele, jakie to jest piękne xD. Wstyd mi za facetów. Co te gówna z siebie zrobią żeby tylko mieć szanse na zarukanie. Dno dna. Czy naprawdę są tacy którzy wciąż wierzą, że byciem miłym załatwią sobie laskę? #!$%@? nie! tylko wygląd i pieniądze mogą to zrobić, a nie bycie miłym i robienie z siebie #!$%@? wycieraczki na buty p0lki.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: szanuję ale muszę wytknąć 1 pomyłkę merytoryczna, kod genetyczny to sposób zapisu informacji genetycznej (którą się różnimy) i jest on taki sam dla każdego człowieka nawet najgorszego spermiarza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blackpill_RAW: co za level #!$%@? gościu, żeby podszywać sie pod laski i jechać po facetach tylko po to by się dowartościować i zebrać aplauz od innych spierdonów na wykopie xD mistrzostwo
  • Odpowiedz
@sralpies

"#!$%@? nie! tylko wygląd i pieniądze mogą to zrobić, a nie bycie miłym i robienie z siebie #!$%@? wycieraczki na buty p0lki"

Ty mizoginie, jak mozesz tak sugerowac? Przeciez liczą sie tylko charakter i dobre serduszko a nie wyglad i pieniadze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz