Wpis z mikrobloga

Chłopak znajomej zniszczył jej mieszkanie bo miał atak zazdrości, dosłownie straty liczone w tysiącach, facet podany na policje( zazdrść bezpodstawna)
Umówiła sięna kawę ze mną bo chciała się wyżalić, zgodziłem się bo chciałem jej powiedzieć klasyczne ,, a nie mówiłem "
Gadka zeszła na inne tematy, trochę chciałem ją ,, mętalnie poszturchać" i mówiłem jej ,że taki jak on to za 2 tyg będize miał kolejną bo jest badboyem.
I tu najlepsze
Zaczyna gadkę ,że też mógłym być trochę jak on dawać tyle emocji( dosłownie tak powiedziała)
Bo on zrobił z dnia na dzień tatuaż z jej imieniem, z ninacka zabiera£ ją na przejażdżkę po mieście, był słodki i czuły.
( gość bezrobotny, nie studiuje, bez kasy tylko zchwilówkami- jedna poszła na ten tatuaż, parę prac społecznych za sobą, prawie dostał wyrok za posiadanie ale sędzia się zlitował)
A ja #!$%@? na studiach plus praca, piję tylko na okazji, nie ćpam , cały czas liczę kasę by nie wydawać na pierdoły
A ta mi mówi że jestem gorszy od niego

I taka laska w wieku 25-30 lat stwierdzi ,że dość emocji czas na ustatkowanie się i nagle z nudnego śmiecia awansuje na beciaka

Mam gdzieś taki interes, żadna laska powyżej 25 nie ma u mnie szans a mam perspektywy na dobrą robotę i jak pomyślę ,że miałbym być z taką dziewczyną dla która kiedy$ patrzyła na mnie jak na nudnego frajera to krew mnie zalewa.
Walić takie p0lki

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw #takaprawda #zwiazki
  • 41
  • Odpowiedz
@Dykto: Bo jesteś nudny, skoro tylko Twoje życie to zapieprzanie. Można nie być patolem, ale też nie zanudzać innych i np. czasem rzucić jakiś nietypowy pomysł typu rano wsiadamy w pociąg, jedziemy gdzieś tam i wracamy w nocy (taka wycieczka może być tania, student praktycznie wszędzie dojedzie za 30 zł w jedną stronę, żarcie można wziąć ze sobą z domu, albo zwyczajnie kupić w sklepie jakieś bułki i kabanosy).
  • Odpowiedz
@not_me: Nie obchodzi mnie jaki mogę być jestem taki i ciężko pracuje, napewno niebędę robił fikołków dla laski bo jestem dla niej nudny niech ona coś dla mnie zrobi, tyle w rozmowie,
  • Odpowiedz