Wpis z mikrobloga

po raz pierwszy w życiu, kupiłem sprzęt do grania bez kabli i jestem mega podjarany dzisiejszym wieczorem z ce-eskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logitech mi nawet 2pak redbulla dorzucił ( ͡º ͜ʖ͡º) i niby fajnie.. ale jednak mam trochę rozkminę czy to będzie działać bez jakiś opóźnień, przycięć.. zwłaszcza o myszkę się boję. Macie jakieś doświadczenia z tą, albo jakąś inną wireless myszką? Sam potestować będę mógł dopiero wieczorem.

#corsair #myszki #sprzetkomputerowy
#csgo
źródło: comment_1582906763uhwuaXWVUNRnJ8HywkB2kR.jpg
  • 17
@BrakPomysluNaNick: no to fakt, może się tak przytrafić... do tej myszki jest podkładka ładująca indukcyjnie i pewnie to jest jakieś rozwiązanie, ale kosztuje tyle smao co myszka, więc tak środnio mi sie to widzi.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba bedzie sobie wyrobić nawyk kontrolowania tego..
@plu2: Nie ma żadnego delay'u, nie masz co się o to martwić ;p używam trzeci rok g403/g703,więc tym bardziej w gpro nie będzie żadnego delay'u no i w sumie nie ma w żadnej myszce bezprzewodowej która korzysta z sieci 2,4ghz zamiast bluetooth'a
A ja tam gram na swojej g102 na kabelku i nie narzekam ,tania a jak świetnie się nią gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) a o klawiaturce hyperx'a nie wspomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozdrawiam
@plu2: dilej myszki to byl ale z 10 lat temu . Chlopie nie sluchaj/czytaj takich bzdur w tych czasach, zobacz ilu prosow juz gra na bezprzewodowych. Jak zowie wypusci mysz bezprzewodowa to juz wszyscy sie przerzucą a kabel pojdzie w zapomnienie w gamingu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plu2: hobbistyczne granie i strach przed opóźnieniem nanosekundy. Normalnie, wracaj na kabel, bo te dwa kałachy to za wysoko na bezprzewodowy sprzęt, nie odnajdziesz się. A no i obowiązkowo rozdzielczość 800x600
@koldinho: nie zauważyłem żadnych opóźnień, żadnych problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gumiack: polecam! myszka jest zajebista pod każdym względem.. waga, kształt, precyzja, dobry patent z magnetycznymi przyciskami na bokach.. generalnie sprzęt jest naprawdę przemyślany. Soft też spoko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)