Wpis z mikrobloga

zakochałem się w tym człowieku, niesamowita, pozytywna, elegancka aura od niego bije. gdybym kiedyś nie daj Boże złapał bad tripa to już wiem, kto mnie z niego wybawi

#narkotykizawszespoko
WujaAndzej - zakochałem się w tym człowieku, niesamowita, pozytywna, elegancka aura o...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sylwester-stallone: W odpowiedzi na poprzedni komentarz @Jakis_Leszek zacząłem pisać w podobym tonie jak ty teraz, że może użytkownik ma jakiś problem ze sobą, ale po czasie stwierdziłem, że nie musi tak wcale być i w końcu usunąłem ten fragment.
Częściowo zgadzam się z @Jakis_Leszek, bo pamiętam fragment wykładu Petersona o ludziach wyjątkowo mocno nastawionych na sukces, pracujących ponadprzeciętnie wiele godzin dziennie. Dla takich ludzi rzeczywiście może istnieć
  • Odpowiedz
@sylwester-stallone: @itsjacek:
Zacznijmy może od tego, ze nie uważam samego bycia inteligentnym za coś pozytywnego. Sam nie jestem raczej ani mocno ani wybitnie inteligentny(tak sadze)xD

pamiętam fragment wykładu Petersona o ludziach wyjątkowo mocno nastawionych na sukces, pracujących ponadprzeciętnie wiele godzin dziennie.


@itsjacek: właśnie o takie przykłady mi chodzi. Tacy ledzie stają się więźniami swojego intelektu, ukierunkowani na sukces
  • Odpowiedz