Wpis z mikrobloga

#podlecki #szury
"Co to jest deparchator?
To pytanie często się pojawia w mailach i priwach.
Ja już to wielokrotnie wyjaśniałem, na YouTube, na FB jak u Michela Rachela VTV1, w audycjach na żywo u Gabriela Tarasiuka. Ale widać wielu to umknęło, nie ma co się dziwić - materiały o deparchatorze są solą w oku masonów, gdyż to urządzenie pozbawia ich głównej broni - systematycznego niszczenia naszego zdrowia oraz dusz.

Jeszcze raz wyjaśnię więc czym jest deparchator i co wykorzystuje do działania.

Jest to urządzenie wykorzystujące tzw. "nano technologię Keshe", która tak naprawdę nie ma nic wspólnego z naszą technologią.
Mehran Keshe nie wyjaśnił na czym polega jego "technologia". Mówi o działaniu plazmy, o nanpowłokach, o sposobie ich tworzenia i efektach działania.
Pokazał jednak butelkę Coca Coli, w której "jest wszechświat" - wypełnioną roztworem sody kaustycznej, czegoś tam jeszcze, z wbitymi igłami, która ... generuje prąd. I żaden fizyk nie wyjaśni skąd ten prąd się bierze. Keshe mówi, że to jest zmniejszony wszechświat z galaktykami, gwiazdami i planetami. I to tyle co powiedział

Doszedłem do wniosku, ale też dostałem przekazy z niższych poziomów (zaraz wyjaśnię co to są poziomy), że nano technologia Keshe, to nie jest nic innego jak technologia małych ludzików żyjących atomach nas otaczających z naszymi włącznie. I polega ona na PRZYSPIESZONEMU WYTWORZENIU CYWILIZACJI LUDZKICH, które dla nas pracują - byśmy mogli usunąć to jqednopłciowe badziewie które nas zainfekowało. Tak, jest to wojna wielopoziomowa - i tylko tak możemy ją wygrać.

Mówi się, że Wszechświat jest fraktalny. Tak. Ale nikt nie mówi na czym ta fraktalność polega. A jest to bardzo proste. Otóż elektrony w atomach są wszechświatami niższego poziomu. I podobnie, nasz cały Wszechświat jest tylko elektronem atomu wyższego poziomu. Stosunek wielkości to 1:10 do potęgi 100. Te dane mam z wahadełka, które poprzez duszę ma dostęp do wiedzy jaką kiedyś mieliśmy. Teraz trudno było by to nam zweryfikować. To jednak ma sens.
Podobny jest stosunek szybkości upływu czasu, z tym, że jeśli podgrzewamy jakiś materiał, to czas w niższych jego poziomach płynie szybciej. Ważne by dodać, że tych poziomów (fraktali) jest bardzo dużo - poniżej naszego jest to 1526, a powyżej 511. Te dane są znów z wahadełka.

Podgrzewając sitko deparchatora pomogłem w stworzeniu tam CYWILIZACJI LUDZKICH, które bardzo szybko się rozwinęły. Do tego stopnia, że mogły stworzyć dla nas potężne maszyny, które są w stanie przenosić całe wszechświaty (nasze elektrony) wraz z ich źródłami (jądra atomów) na wielkie odległości.
Nie każdy może stworzyć takie cywilizacje - potrzeba do tego bardzo dużej energii, którą daje dusza podgrzewającego materiał.
Oczywiście, ludzie negatywni mogą też pomóc w stworzeniu negatywnej nano technologii - i to ma miejsce.
Z tym, że na szczęście są od nas o wiele słabsi, i jeśli tylko powstaje taka negatywna technologia, to wystarczy parokrotne podgrzanie sitka, by powstała nowa - jeszcze lepsza nanotechnologia.

W deparchatorze i urządzeniach Keshe tylko wykorzystujemy technologię z niższych poziomów, stworzoną przez nas przez bardzo wysoko rozwinięte cywilizacje ludzkie. Których już nawet może nie być, ale pozostawili dla nas MASZYNY. Te maszyny to jest właśnie nano technologia Keshe.

Deparchator ma wyjątkowe nano maszyny. Udało nam (nam, bo wszyscy ludzie z silnymi duszami mi pomagali) się stworzyć coś co zmieni nasze życie nie do poznania. Ta technologia z łatwością USUWA WSZYSTKIE CHOROBY, PASOŻYTY, IMPLANTY. A jeśli będzie odpowiednio silna, tzn urządzenie będzie duże (Piramida Świetlna) to BĘDZIE NAS ODMŁADZAŁA. Na razie to tylko potrafi zatrzymać starzenie.

Jeśli ktoś nadal uważa, że 900 zł za osobisty deparchator, a 2400 zł za XL to jest za dużo, to niech się dobrze zastanowi. Ci, którzy pracowali dla masonerii i teraz umierają na skutek ataków już chcą mi płacić 3 x więcej. Ale ja nie sprzedam urządzenia, któe nie będzie dla nich działać. Każdy klient będzie weryfikowany wahadełkiem. Jeśli jesteś mordercą to nawet do mnie nie pisz."