Wpis z mikrobloga

myju myju

Wrocławskie autobusy i tramwaje będą dłużej i dokładniej sprzątanie - postanowił prezes wrocławskiego MPK w związku z epidemią koronawirusa.

- Do koronawirusa podchodzimy z powagą, ale bez paniki - mówi Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław, który w piątek rano wydał nowe zarządzenie. - Nasz dział bezpieczeństwa monitoruje sytuację i jest gotowy do działania na wypadek pojawienia się wirusa na naszym terenie. Niezależnie od tego poleciłem dłuższe i dokładniejsze czyszczenie powierzchni dotykanych przez pasażerów w autobusach i tramwajach.

https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,do-koronawirusa-podchodzimy-z-powaga-prezes-mpk-zarzadzil-dokladniejsze-sprzatanie-autobusow-i-tramwajow,wia5-3266-53640.html?fbclid=IwAR1p1dm4EiPfYncnIn4St_16_Dj6JmqnJhWI0wM8tSuZg1ELFcyfLeKqUxA

#wroclaw
Pobierz mroz3 - myju myju

Wrocławskie autobusy i tramwaje będą dłużej i dokładniej sprząta...
źródło: comment_1582882744mKZ4ZDfqrkGKshi0jzYVqc.jpg
  • 27
@Tommy__: guuurwa a nie oglądałeś wzruszającego reportażu o tym jak menelbus daje nadzieje na wyrwanie się z biedy alkoholizmu i upgrade życia #!$%@? weź sie w garść kto ci ukradł marzenia??

https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/94100/Wiem-ze-jeszcze-ogarne-swoje-zycie-Streetbus-pomaga-bezdomnym-REPORTAZ?fbclid=IwAR1qM9Mjz3zTvR7l3t5siKZ5FGHw66KRM7RA5H5ZRXIAILm8u9CZnAFAJAk
Pobierz mroz3 - @Tommy__: guuurwa a nie oglądałeś wzruszającego reportażu o tym jak menelbus ...
źródło: comment_1582882971QSduq6r7aMDLIFKZm6oyph.jpg
@mroz3: To, że propaganda sukcesu to wiadomo. Tyle, że w przypadku buspasów szukają jakichś logicznych uzasadnień (bzdurne i zmanipulowane, ale chociaż brzmią spójnie), a tutaj kompletnie nie rozumiem nawet propagandowych argumentów. No po prostu to nie może brzmieć sensownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mroz3: słuchałam tego i ogunie to reportaż miał służyć w walce z wykluczeniem a tylko się do niego przyczynia xD
Kwiatki: "mnie nie interesuje że ten człowiek wydał zaoszczędzone pieniądze na alkohol, widzę głodnego człowieka to go karmię", "przychodzi pan Marian i mówi że zarobił 50zł za kierowanie ruchem na parkingu" - no to już wiemy gdzie szukać pana Mariana jak nie zapłacimy mętowi na Wita Stwosza za "przypilnowanie auta" i
@mroz3: no dokładnie.
Jeszcze wolontariuszka, która mówi, żeby przejechać się tym busem i nie siadać blisko gdzie jest brudno i #!$%@? wódą żeby zobaczyć że ci ludzie są tacy fajni xDDDD
Znam historię gdzie właściciel firmy z powodu braku ludzi do pracy postanowił zrobić dobry uczynek. Pojechał do schroniska, znalazł kilku chętnych do pracy. Kupił odzież roboczą, obuwie ochronne, dał na bilety żeby mieli za co dojechać. Popełnił jednak jeden błąd
@krave: a to historie budowlańców z tygodniówkami też szefowie się uczyli że po wypłacie 3-4 dni mają cześc ekipy "wyłączone" z pracy

nie wiem ludzie tam pracujący sa tak dziecinnie naiwni czy o co tu chodzi