Wpis z mikrobloga

#esport #leagueoflegends #csgo #koronawirus #niepopularnaopinia

Uwielbiam ten ból dupy tych wszystkich e-niesportowców którzy płaczą bo ze względów bezpieczeństwa odwołali im ich jedyną rozrywkę na którą czekali cały rok xDDD .Skoro dla was was siedzenie na trybunach i dopingowanie jakiś upasionych piwniczaków grających w gierki komputerowe jest ważniejsze od zdrowia a może i życia to ja nie mam pytań xDDD
  • 63
  • Odpowiedz
@vanillla_guy:


Ja nie mówię, że nie masz racji, ale większość ludzi nie ogląda e-sportu dla podziwiania wyglądu graczy, tylko żeby zobaczyć sobie grę, podczas które nie widać nawet sylwetki gracza tylko piksele
  • Odpowiedz
@technojezus: Masz jakieś statystyki czy podajesz dane z instytutu badań z dupy?

Zwłaszcza ta większosć grających w piłkę co wygląda zdrowo (a więc również amatorzy) xD Np. otyli Janusze grający po pracy w piątek z kolegami na hali, albo ulańcy z polskiej gównoligi. Nie mówiac już o tym, że np. taki Ronaldo (nie Christiano, tylko Brazylijczyk) zmagał się z otyłością i był idealnym przykładem ulańca. Jak zdrowy tryb życia prowadzi
  • Odpowiedz
@technojezus co ma wysportowana sylwetka wspólnego z oglądaniem sportu czy esportu? XD

Formuła 1, motogp, rajdy, skoki, hokej, golf, żużel - i pewnie setka innych gdzie sylwetki nie widać albo nie ma znaczenia. Przecież oglądanie jak ktoś jedzie autem czy skacze na nartach jest tak samo idiotyczne jak oglądanie jak ktoś klika w komputer.
  • Odpowiedz
@technojezus: ale musisz mieć smutne życie skoro gardzisz ludźmi, którzy oglądają esport / są esportowcami.

Cały ten twój wywód jest o #!$%@? rozbić sport/e sport ogląda się dla meczy dla emocji itd, a nie po to aby popatrzeć i oceniac wygląd innych graczy.

Po za tym twój argument o tym, że widzowie esportu to spaslaki albo chudzielce, niedbający o zdrowie jest jeszcze bardziej z
  • Odpowiedz
co ma wysportowana sylwetka wspólnego z oglądaniem sportu czy esportu? XD


@hitherto: gdzie ja coś niby o oglądaniu napisałem? Wyraźnie masz napisane przykładowy esportowiec i przykładowy sportowiec, czyli nie jakiś zwykły szary człowieczek, który sobie pokopie w piłeczkę raz na tydzień/dwa albo na komputerku zagra tylko sportowiec/esportowiec jaki na tym zarabia.

Formuła 1, motogp, rajdy, skoki, hokej, golf, żużel - i pewnie setka innych gdzie sylwetki nie widać albo nie ma znaczenia. Przecież oglądanie jak ktoś jedzie autem czy skacze na nartach jest tak samo idiotyczne jak oglądanie jak ktoś klika w
  • Odpowiedz
ale musisz mieć smutne życie skoro gardzisz ludźmi, którzy oglądają esport / są esportowcami.


@Niicooooo: gdzie ja niby napisałem, że gardzę ludźmi którzy ogladają esport? xDDDD Kolejny z urojeniami jaki zarzuca mi coś, czego nie napisałem ¯\_(ツ)_/¯

Każdy spamuje o widzach, jak mój wpis dotyczy sportowców i esportowców. Jak czytać nie potraficie ze zrozumieniem, to wróćcie do
  • Odpowiedz
@technojezus halo halo ale proszę mi nie wmawiać że tkwię w jakimś przekonaniu, ja jak i pewnie wszyscy oglądający e-sport mają w dupie jak kto wygląda, to Ty poruszyłeś temat wyglądu xd nie chce mi się serio dyskutować bo ta konwersacje jest bez sensu, powiem tylko że nie słyszałem żeby e-sportowiec przejechał babę na pasach i nie poszedł siedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@technojezus: gdzie napisałeś? "napisał typ co ogląda gierki" to są twoje słowa jeżeli nie rozumiesz tego, że jest to napisane w pogardliwy sposób to masz problemy ze sobą.

Głupoty piszę, ponieważ podaje Ci przykład, że ktoś wysportowany może #!$%@? koks, sterydy czy inne używki? Przecież nie raz można było usłyszeć o takich sytuacjach jak i o śmierci osób którzy w wieku 20 paru lat umierali na zawał serca pomimo, że
  • Odpowiedz
gdzie napisałeś? "napisał typ co ogląda gierki" to są twoje słowa jeżeli nie rozumiesz tego, że jest to napisane w pogardliwy sposób to masz problemy ze sobą.


@Niicooooo: w pogardliwy sposób? Jakiegoś pajaca dupa boli zaczyna mnie prostacko wyzywać

No glupoty wypisujesz bo ja piszę o większości esportowcow i sportowców, a ty mi podajesz jakieś pojedyńcze przypadki. Takim samym przykladem może być pasha i o tym pisałem, co nie oznacza że każdy tak esportowiec
  • Odpowiedz
odwieczna beka z typiarzy co granie w gierki uznają za sport poprawiający kondycję i tak dalej xD i usprawiedliwiają swoje lenistwo tym, że przecież uprawiają sport przed komputerem bo to wymaga zwinności, refleksu, kondycji, koordynacji ruchowej xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Już to widzę jak reprezentacja Polski w piłkę siatkową robi kondycję na mistrzostwa europy na de_dust2, bo to przecież takie prozdrowotne i prokodycyjne zajęcie xDDDDD I-dioci xDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Barakun91: największy ból dupy mają dzieciaki co co roku stoją 24h aby wejść za darmo.
Ci co zapłacili i nawet z zagranicy przylecieli nawet za oceanu jakoś nie mają ból dupy, bo zrozumieli dedycję.
  • Odpowiedz