Wpis z mikrobloga

borze jakie te #sims4 są #!$%@? to brak słów
odpalam je sb i chcę pograć na próbę zobaczyć jak działają
czy chcesz samouczek??
no dobra niech bdz co mi szkodzi
tworzę sb dłuuugo idealnego chada jeszcze tylko wybrać aspirację ale nie mam do wyboru tylko cztery
no dobra niech bdz sportowiec też pasuje wsm chociaż chciałem ruchacza
no i #!$%@? w trybie samouczka nie morzesz zapisać postaci do galerii #!$%@? sramy na to że straciłeś pół godziny życia na jej stworzenie
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
no dobra jeszcze raz bez tego #!$%@? samouczka mam już doświadczenie to powinno pójść szybciej
czy chcesz szybciej stworzyć postać odpowiadając na kilka pytań
no dobra czemu nie
tym razem odkryłem więcej opcji i stworzyłem jeszcze doskonalszego chada znowu poświęcając na to trochę czasu
nawet mogę go zapisać fajnie
szkoda że znowu nie mogę zmienić aspiracji bo #!$%@? postaci stworzonej z historią nie morzesz i #!$%@?
faksdpofksdlfjlksdjfiowjdfifsoidfjiosjdoijvoijsoidfvjsv
znowu wszystko na marne bo ma jakąś aspirację i osobowość totalnie z dupy
jprdl no co za kretyn to wymyślił
dlaczego nie mogę zrezygnować z tej pieprzonej
historii postaci_ ani samouczka ani innych tych gówien ja po prostu chciałbym wygląd mojego chada zapisać ale tak żeby móc mu też dobrać osobowość czy coś no gurwa


#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #simsy #simsowpis #zalesie #truestory #niecoolstory #chodtokowypamientniczek
  • 1
@Chodtok: Aspiracje możesz zmieniać w każdej chwili. Nawet w trakcie grania. Klikasz w prawym dolnym na znaczek aspiracji i jak ci się rozwinie to na gwiazdkę.
A jeśli chodzi o cechy to: ctrl+shift+c i wpisujesz testincheats true i zatwierdzasz enterem, a jako drugie cas.fulleditmode i znów enter. Potem klikasz na sima trzymając shift i wybierasz opcję Modyfikuj w stwórz sima. Powinno zadziałać ʕʔ