Wpis z mikrobloga

Najgorzej jak ktoś prześpi ten moment kiedy mógł jeszcze wyjść z przegrywu, #niepopularnaopinia każdy może wyjść tylko niektórzy mają szanse mniejsze niż trafienie 6 w lotto. Dla mnie jest już za późno, dla kazdej #rozowypasek jestem jak dziad 70 letni tak mnie widzą one, więc nie zostaje nic innego jak sobie sprawić drewniany fotel i fajkę i bujać się na tym fotelu na ganku przykryty kocem popijając whiksy i paląc fajkę. Tyle nam zostało z tego "życia" cumple.

#przegryw #s----------e #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu #niewychodzimyzprzegrywu #depresja
George_Constanza - Najgorzej jak ktoś prześpi ten moment kiedy mógł jeszcze wyjść z p...

źródło: comment_1582828237SuHtdLJV5TrD17c9Ihtv0E.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak chciałbym być kawalerem a nie p---------m rozwodnikiem.


@FGRoch: xDDD to sie niczym nie różni, co masz na czole napisane rozwodnik? czy nosisz obrączkę jak debil jakiś?

Jeśli nie potrafisz docenić chlania, k---w to nie ma nadziei


@FGRoch: No i widać od razu że napisał to jakiś normie co pierwszy raz ruchał pewnie w wieku 9 lat
  • Odpowiedz
@George_Constanza: Nie debilu. Będąc kawalerem nie miałbym k---a doświadczeń małżeńskich za sobą. Poza tym fotel bujany i fajka to zajebiste życie. Ja hoduje wyżły i p---------m po górach na bajku. Fotel bujany i fajkę też może sobie kupie. Bo mnie k---a stać a nie w---------m wszystko na babę.
  • Odpowiedz
@George_Constanza: Wiem że to głupie ale znalezienie jakiejś pasji pomaga wyjść z przegrywu bo nie nie myślisz tyle o swoim życiu. Kolejnym krokiem jest dołączenie do jakiejś grupy o podobnych zainteresowaniach (np motoryzacja albo jakiś klub sportowy).
  • Odpowiedz
@Kameishi: Stary, co słucham młodego chłopaka to opowieści dziwnej treści. Czy to synów kumpli czy jakich randomowych ziomków w pubach to słyszę jedno.Wiecznie to samo, dziewczyna lub żona i ich brak. Ja rozumiem zegar biologiczny itd, ale w-----a mnie przede wszystkim brak jakiejkolwiek chęci zmiany samego siebie. Napisałeś zajebiście. Pasja. Ale w tych chłopakach brak pasji. Za to cholernie dużo lenistwa. A i chęci szukania winnych swojej sytuacji całkiem sporo.
  • Odpowiedz