Wpis z mikrobloga

@Wejszlo i to wszystko przez jedną głupią cipe, która nie potrafi logicznie myśleć. To już trzeba naprawdę nie mieć wyobraźni i sumienia i być totalnym egoistą żeby się pchać do pociągu, w którym są małe dzieci, ludzie starsi, kobiety w ciąży, może ludzie chorujący na coś, wiedząc że ma się najprawdopodobniej koronawirusa. Mi to po prostu ręce opadają na tych ludzi. Idioci #!$%@?, przez tych idiotow zginie masa ludzi.
taaa, ludzie trzymają z minionych chorób i później sami sobie aplikują to co zostało.


@DamianX360: to akurat nic złego. Mi też się ostatnio nieskończony antybiotyk przydał jak wróciłem z lasu z kilkoma kleszczami.

No, ale mi by do głowy nie przyszło by na wirusowe objawy je łykać. XD
@DarkenSound tak. Pierwszy i ostatni raz. Wtedy miałem alfę Romeo 156 i przejeżdżając przez łódź miałem wrażenie że auto się tam rozpadnie na tych dziurach i syfie. Zawieszenie nigdy w życiu tak nie dostało. Dzicz totalna. Oznakowania dróg jakieś dziwne. Słabe wspomnienia
Leci klasyczna #pasta w nawiązaniu do #lodz
1. Rok 2035
2. Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona arduino.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Łódź Bałuty.
8. USA dalej nie dało tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZieloneKoloTramwaja: niedaleko mnie, w Lubinie, babka poszła do lekarza pierwszego kontaktu z podejrzeniem koronawirusa. Bo od kilku dni ma objawy, a w sumie to dopiero wróciła z Włoch. Czaicie to? Babka jak gdyby nigdy nic w przychodzi w kolejce sobie siedziała. Przewieziono ją do Wrocławia i jutro ma być wiadomo czy to ten wirus czy przeziębienie po prostu