Wpis z mikrobloga

Odkąd żyję zawsze jestem w gronie tych najlepszych jeśli chodzi o powierzane mi zadania. Tak więc w podstawówce czy gimnazjum byłem zawsze najlepszy. Matura z kilku przedmiotów - w gronie 3% najlepszych. A teraz nadal jestem w gronie tych 10% najlepszych studentów na niby prestiżowej uczelni.

I to wszystko jest duuuużo łatwiejsze niż doprowadzenie do seksu z kobietą xD Ku*wa, seks jest tak odległy, tak nieosiągalny, że brak mi słów. A jak widzę dyskusje o nim w mediach to jestem niesamowice #!$%@?. Bo ja nie znam, nie wiem, nie widziałem i wszystko inne wydaje mi się łatwiejsze. Mój umysł nie ogarnia i nie rozumie.

Jak to kiedyś zrobię (choć wątpię) to się chyba rozpłaczę z zażenowania nad samym sobą i różowa weźmie mnie za creepa i dziwaka.
#przegryw
  • 13
@maniak666: Tylko że ruchanie jest bardziej podstawową ludzką potrzebą niż moje osiągnięcia. Rucha każdy - od robola po profesora uniwersytetu. A ja nie rucham.

@ChocolateMilk00: @dzbanzyciowy: No tak, właśnie. Powiedzmy, że kierunek który jest dość modny, więc są na niego nawet wysokie progi, ale nadal jest gównokierunkiem wyśmiewanym w internetach. Ale ja jestem w czołówce na roku.