Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak w tym kraju ma byc dobrze #zalesie
Jestem nauczycielem w prywatnej szkole językowej i dzisiaj moje 2 uczennice (Dorosłe kobiety po 50) powiedziały, że nie będzie ich przez 2 tygodnie bo jadą do Lombardii na wycieczkę XD
Jak to usłyszałem to mnie zwaliło z butów, sugerowałem odezwanie się do biura podróży żeby to załatwiły, #!$%@?, największe skupisko #koronawirus w europie a one że nie XD bo już zapłaciły.
Powiedziałem im, że mogą nie wracać do mnie na zajęcia jak już pojadą, a w biurze powiedziałem, że jak się pojawią to zajęć nie będzie, bo ja ich nie poprowadzę, #!$%@? mam jajca
Jak dorosłe osoby mogą być tak ignoranckie i niemyślące? #!$%@? jak
#epidemia #2019ncov #wlochy
  • 41
  • Odpowiedz
@MaskAmOtion: czaisz to, ogromne skupisko chorych, w 60 milionowym kraju, 300 chorych, P O T Ę Ż N E skupisko, nie ma szans pojechać do Włoch i wrócić żywym, tylko w trumnie.

Jak w tym kraju ma być dobrze, jak takie dzbany są nauczycielami.
  • Odpowiedz
One są po prostu normalne i w dupie mają histerię idiotów XD


@Ranestfen2: Rządy Francji i Izraela, które ostrzegają obywateli przed poważnym niebezpieczeństwem albo podejmują odważne kroki, epidemiolodzy z Harvardu - sami idioci. Nie to co wykopek.
  • Odpowiedz
@MaskAmOtion: #!$%@?, typie nie rzucę biznesu, żeby pojechać sobie 15h autobusem, do jakiegoś słabego hotelu i foliarzom z wykopu coś udowodnić.

taki chetny na wyjazd od kejo

No taki chętny, że nic mi w nim nie pasuje.

Poza tym wytłumacz mi swoją logikę, jak za miesiąc ma być bezpieczniej, skoro chorych będzie wtedy więcej XD
  • Odpowiedz