Wpis z mikrobloga

@L3stat: bardziej mnie bawiło, że Kowal stawiał się na równi z piłkarzami takiej np Barcy, bo kiedyś grał w Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°) I polemizował bym, czy jest ekspertem od teorii
@T-SHIRTY_com_pl: ale ja nigdzie nie napisałem, że nie może komentować. Napisałem to w trakcie konkretnej sytuacji, gdzie Lewy miał na decyzję ułamek sekundy i pobiegł z piłką do boku bo miał tam więcej miejsca, zamiast w światło bramki, gdzie było z 3 obrońców przed nim. Niedzielan powiedział, że trzeba było iść w stronę bramki i mnie to rozbawilo.
@koniecswiatajestbliski: Czemu śmiesznie? Jak ktoś jednak był tam piłkarzem i parę bramek strzelił to według mnie ma pełne prawo się wypowiedzieć. Oczywiście co innego usiąść wygodnie w fotelu i na spokojnie klatka po klatce przeanalizować daną sytuację i to nawet trafnie, a co innego zastosować w praktyce gdzie masz np. sekundę na podjęcie jakiejś decyzji
@pi73r: Ty #!$%@?. Nie mógłbyś bo jesteś nikim znanym i nikt by cię nigdy nie zaprosił xD
#!$%@? hak potłuczony w dodatku bo to nie było studio gdzie może sobie siedzieć panasewicz tylko stanowisko komentatorskie. Po tym komentarzu wnioskuję, że sam nie spełniasz warunku IQ, który sam stawiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)