Wpis z mikrobloga

Co mireczki sądzą o zegarku Polar Vantage V? Główne zastosowania na razie rower (plan treningowy) + pływanie.

Zastanawiam się nad tym modelem razem z pulsometrem Polar H10 i fajnie by było jakby ktoś mógł coś więcej powiedzieć.
#polar #sport #rower #plywanie
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakuba94: mam od ponad tygodnia vantage m i jestem zadowolony. Na rower jeszcze nie używałem ale bieganie i siłownia ok. W sumie to tylko ekran dotykowy, barometr i 40h GPS dodali głównie względem M i chyba kilka dodatkowych funkcji. Na stronie Polar można porównać zegarki.
  • Odpowiedz
@jakuba94: mogę jedynie wypowiedzieć się jeżeli chodzi o bieganie i piesze wycieczki terenowe.

Jeżeli szukasz zegarka do sportu, w minimalistycznym wydaniu, to jak najbardziej mogę polecić. Jeżeli natomiast szukasz zegarka, który będzie miał dużo dodatkowych wodotrysków (bardzie jak smartwatch) takich jak płatności kartą, mapy (polar V posiada tylko prowadzenie po trasie) i inne bajery, to możesz być zawiedziony. Zegarek ma swoje wady ale ogółem spisuje się bardzo dobrze. Dużym plusem jest
  • Odpowiedz
@jakuba94: nie ma sprawy. :-) jak coś to pytaj - swój egz. mam od prawie roku tak więc myślę, że coś tam mogę już powiedzieć o nim. Możesz też zajrzeć na grupę na FB, ale ostrzegam - sporo tam biadolenia.
  • Odpowiedz