Wpis z mikrobloga

W sumie to ciekawe, jakiś czas temu Zielke ujawnił, że w Polskim show-biznesie pedofilia jest powszechna a media głównego nurtu to ukrywały. Kurski wykorzystał okazję i kazał zrobić film na ten temat, a nasz kochany Sekielski płacze, że to próba przykrycia jego filmu ;_;. Nie od dziś wiadomo, że gwałt ze strony księdza jest gorszy od aktora

Generalnie ta wojenka o pedofilię pokazuje czym jest polskie społeczeństwo – a mianowicie stadem ameb, które pedofile wykorzystują do walk ideologicznych. Dlatego wykopowicze, które płaczą nad pedofilią w KK, torpedują film Kurskiego i bronią Polańskiego i na odwrót, skrajne konserwy krytykują Sekielskiego i bronią KK.

Szkoda dzieci, bo jak widać nikogo nie obchodzą no ale życie jest brutalne. Dzięki Bogu, że nie jestem Polakiem.
#neuropa #sekielski #pedofilia #4konserwy #heheszki #takaprawda #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazateistow #polska
P.....5 - W sumie to ciekawe, jakiś czas temu Zielke ujawnił, że w Polskim show-bizne...

źródło: comment_1582558507qfy1J7Zd0KZYaif9IYIOlm.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Pol12345: xDDD Nie mogę. "Wśród celebrytów też są pedofile więc nie zajmujmy się tymi w Kościele." Każdy robi film o kim chce, nikt nie broni komuś zrobić filmu o pedocelebrytach. Katoli mocno Sekielski boli, bo jest konsekwentny i nie boi się że zrobią z niego antypolaka. I tak - film Kurskiego powstał po to żeby przykryć filmy Sekielskich bo został zapowiedziany przy okazji pierwszego filmu - dziwny zbieg okoliczności. Poza tym,
  • Odpowiedz
@Pol12345: nikt pedofilii nie broni. Filmy o pedofilii w kościele powstają dlatego, że sprawcy unikają kar, a sama instytucja kościoła maskuje sprawy i żongluje podejrzanymi po parafiach. Dlatego też akcje Kurskiego są swego rodzaju wybielaniem działań kościoła i pokazaniem, że nie tylko w nim dochodzi do pedofilii, nie dyskredytując każdego przypadku śmiem jednak twierdzić, że reżyserzy nie wysyłają aktorów do pracy w innym filmie, aby ci byli w stanie uniknąć kary.
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: Czy jeśli ktoś jest sławny, bogaty i ma wpływy, to nie ma szans uniknąć kary za pedofilię? Sekielski zrobił film o pedofilii w KK, Kurski o pedofilii w show-biznesie. Pedofilia w kościele to temat szeroko znany. O pedofilii w show-biznesie już tak głośno się nie mówi. Jeśli rezultatem będzie to, że kolejny pedofil trafi do więzienia, to chyba dobrze?
  • Odpowiedz
@doveo: jasne, że dobrze. Każdy zamknięty pedofil i mniejsza szansa na zniszczenie komuś życia. Sytuacja w kościele wymagała nagłośnienia sprawy, bo nie było innego sposobu, by poradzić sobie z bezkarnością księży. Czy w naszym show-biznesie jest taki problem? Ja osobiście nie kojarzę sprawy, gdzie ktoś by unikał kary. Wszystkie tego typu sprawy, o których słyszałem, były raczej z USA i ich gwiazdami. Czy w Polsce ten problem jest poważny? Ja nie
  • Odpowiedz
Ja osobiście nie kojarzę sprawy, gdzie ktoś by unikał kary


@mojemirabelki: Dzięki bogactwu i sławie można wiele. Nie zdziwiłbym się, gdyby pedofilia dotknęła również polski show-biznes. Sytuacja w kościele to temat znany i szeroko komentowany. Sytuacja w show-biznesie - nie, a może być sporo brudów. Zobaczymy, co z tego wyniknie ;)
  • Odpowiedz
@doveo: Nie może. Który celebryta w Polsce który był oskarżony o wykorzystywanie seksualne osoby poniżej 15 roku życia i na którą zebrano solidny materiał dowodowy, został zwolniony od odpowiedzialności karnej, lub która telewizja bronila takiej osoby mimo iż materiał dowodowy byl przytłaczający?
  • Odpowiedz
@Mirrak: Przekonamy się, kiedy wyjdzie ten dokument. Jeśli w amerykańskim show-biznesie dzieją się takie rzeczy, to dlaczego nie w polskim? Każdy wie, że tam gdzie duży hajs, tam można sobie pozwolić na więcej.
  • Odpowiedz
@doveo: A USA jakie rzeczy się dzieją? Znowu, konkretnie pokażesz jakieś przykłady gdzie gazety lub tv stanęła murem za sprawcą i bardziej mu współczuli niż ofierze? :v
  • Odpowiedz
@Pol12345: tyle ze zadne media nie probowaly niczego kryc. Przeciwnie, GW zrobila wlasne sledztwo dziennikarskie.
Natomiast Zielke kwiczal jak to go wszyscy ignoruja by sobie robic reklame. Rownoczesnie niewiele tresci prezentowal.
  • Odpowiedz