Wpis z mikrobloga

#samsung #android #smartfon #felefony

Tak realnie jak szybo i ile mogą spaść ceny #s10+ po uruchomieniu sprzedaży #s20 13.03?
W tej chwili na allegro nówki S10+ 128GB z dystrybucji Europejskiej chodza za około 3200-3400zl
Czego można się spodziewać po 13.03?

Przymierzam się do kupna #s10+ po 3 letniej przygodzie z #sony #xzpremium i nie wiem ile czekac.
Szkoda że Sony słabo ciagnie:( miałem Z2 3 lata, teraz XZ Premium kolejne 3 i byłem mega zadowolony. A ostatnio w #sonymobile bez rewolucji:(
  • 19
via Android
  • 0
@Marek1991 ok no to przedział cenyo jest trochę większy.
Ale tak czy siak, ciekawi mnie co się wydarzy po 13.03 i czy będzie widać gwałtowny spadek cen:)
via Android
  • 0
@Krol_Dzielni
@Marek1991

No to już whatever. I tak nie kupuje najtanszych, tylko od super sprzedawców w jakiejś cenie bardziej popularnej.

Mnie zastanawia mnie czy spadki cen po premierze S20 to 100zl czy jednak można liczyć na ładnych parę stówek. Tak powiedzmy do 2500-2700:)
via Android
  • 0
@zeek zajebiscie.
Obydwa.
Zwlaszcza XZ Premium, które po 3 latach hula jak przy zakupie.
I świetna opcja z tym inteligentnym ładowaniem baterii, bo do dziś bateria jest w świetnym stanie:)
Dopiero teraz po 3 latach zauważyłem że aparat coś zaczął niedomagać jakością zdjęć.
Szkoda że Sony słabo ciagnie:( miałem Z2 3 lata, teraz XZ Premium kolejne 3 i byłem mega zadowolony. A ostatnio w #sonymobile bez rewolucji:(


@jedmar: Nie podoba Ci się smartfon który dziś Sony zaprezentowało? Jak dla mnie wygląda w końcu na coś co nie odstaje aż tak bardzo od konkurencji.
@jedmar: jakiś czas temu dało się go kupić jak dobrze pamiętam na amazonie/niemieckim mediamarkt za około 2800 ;) z 3 letnią gwarancją europejską, więc większego problemu by to nie stanowiło jakby się coś zadziało ze sprzętem