Wpis z mikrobloga

@ozzi91:Porównywać Atala z Benkiem to tak jakbys porównał słonia z mrówką:D
Atal to kloc nie nadaje się na ST. Grałem przeciwko niemu w LW w kilku meczach gość jest taki słaby z przodu że 0 problemów z nim miałem.
  • Odpowiedz
@ozzi91: nieeeee żółw go zjada uwierz mi że, ten Atal to klock

I tak patrzę to nie nadaje się na żadną ofensywną pozycje na ST za słaby na skrzydło także na SPD raczej też by nie dał rady. Chyba że na bude( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrberto: ok, ale ten acuna wygląda solidnie, chyba nim zagram zamiast kante. Na siłę już szukam XD A żółw to mnie po prostu denerwuje, potrafi mi takie 100% sytuacje zmarnować, że masakra. Dobrze że Ney jest i Aguero bo jakiś dramat by był jakbym miał grać żółwiem. I znowu wychodzi na to, że najrozsądniej sprawdzić benka zamiast żółwia :)
  • Odpowiedz
@ozzi91: złoty Mbappe niestety ma zyebane na maxa podania strzały jeszcze tako tako ale podania to ma tragiczne.. Sam też tego Acunie bym zrobił, bo karta wygląda solidnie tyle że, mam w sumie Cypriena i tak się waham bo on raczej lepszy od niego nie będzie..
  • Odpowiedz
@dulux23: miałem jego wersję LO z playerpicków z początku fify i naprawdę, wszędzie mógł grać. Futmasa nie robiłem bo mi nigdzie nie pasował a jak jest za free to biere
  • Odpowiedz
@mrberto: Cyprien to za te SBC za całą ligue 1? Cyprein ma fajną narodowość, a ja mam Zanettiego i mi bardziej Acuna pasuje :p
Mam identyczne zdanie co do Mbappe. Strzały ma średnie, czasami zaskoczy (u mnie gra ze snajperem) ale to jakaś przepaść względem Scream Aguero, Neya czy lewej nogi Bernardo Silvy. A podania to po prostu ręce opadają. Już bym go dawno zmienił gdyby nie zielony link z
  • Odpowiedz
@ozzi91: tak wczoraj o nim pisałem po zagraniu calej LW nim. Teoretycznie też bym musiał trochę przebudować skład i wstawić Zanetiego i kupić niestety Messiego na SP by go zgrać z Acunią ale myslę że to jest bez sensu no zobaczymy.
  • Odpowiedz
@ozzi91: mam te same obawy :D Ale grałem przeciwko VDS w LW i przeciwko niemu, De Gei i Ter Stegenowi mi się najciężej grało, więc chyba nie będzie źle
  • Odpowiedz
@Daaaek: usunąłem wiadomość, bo bredze oczywuście że Demeble RTFF nigdy nie zmienie szybciej usunę klub:D Ale musiałbym messiego kupić tego zielonke a nie lubię nim grać zresztą nie jest tajemnicą że karła nie lubie ogólnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrberto: Atal kloc? mam jego futmasową wersję i jakoś nie czuję żeby był klocem, co nie zmienia faktu, że na atak się nie nadaje, bo ma miernie celownik ustawiony chociaż u mnie parę bramek zdobył, strzały na pewno lepsze od sissoko futmas
  • Odpowiedz