Wpis z mikrobloga

@cehaujot: #gry #callofduty #csgo #arma3
#battlefield
Ja - wieloletni gracz strzelanek postanowiłem zagrać w końcu zagrać w ten wielce polecany CS GO.
No muszę przyznać, że albo ludzie mają tak ch*jowy gust albo nie wiem co XD
Fizyka w tej grze jest przynajmniej chora.
Nie można biegać ani się kłaść. To tak jakby w ścigance biec z buta, jakby w Fifie nie było piłki!XD
Broni jest bardzo mało, a większość jest niegrywalna. Ze sporej części nawet nie można celować.Modyfikacji do broni także nie ma. Ciekawych trybów gry także nie znalazłem. Może poza tym turniejowym ale i tam nie da się fajnie pograć bo gra ma bardzo dziwny system.
No i tu przechodzimy do sedna. Co to do k*rwy ma być?! Postać rusza się jak jakiś manekin. Zero jakiejkolwiek dynamiki w tych starciach. Liczy się fart kto pierwszy walnie headshota, bo tylko strzały w głowę są tutaj coś warte. Oczywiście większość popie*dala z tą AWP albo innym one shot killerem.
I tutaj nie ma winy, że nie mam skilla bo w Call of Duty na multi mam bardzo wysokie W/L ratio i przynajmniej te 15/20 killi na mecz.

Odnoszę wrażenie, że gra została wydana jako jakiś śmieszny i niedokończony projekt.
  • 31
bo w Call of Duty na multi mam bardzo wysokie W/L ratio i przynajmniej te 15/20 killi na mecz.


@cehaujot: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@NoKappaSoldier73: tylko wiesz, że w codzie jest trudniej nabijać kille niż w tym twoim „ceesiku”?
Jak chłop wbije jakiś killstreak typu atak helikoptera etc. To przez jakiś czas mój team jest wyłączony. W dodatku tam możesz się schować. Prawdziwie schować, a nie kucnąć za skrzynką jak to jest w cs go XDD!
Zresztą Army 3 żadna strzelanka nie przebije
@NoKappaSoldier73: i najważniejsze! W codzie w normalnym team deathmatch jest limit killi/punktów. Jeśli drużyna wbije 75000 pkt. To wygrywa mecz, a mecz trwa 8 minut ;) No i jest bardzo dużo graczy, którzy robią niesamowicie dobre akcje i mają staty na poziomie kilkunastu tys. Killi i tylko jakichś niecałych dwóch tys. śmierci.
@cehaujot: grałem tysiące godzin w cs, połowę tego w battefield i call of duty na zmianę, ale nigdy w życiu bym nie wpadł na pomysł porównania esportowej gry do casualowego gówna, a tym bardziej do "symulatora" jakim jest arma. Równie dobrze możesz prowadzić wysrywy o porównywaniu do quake czy overwatch. Jedną z nielicznych rzeczy jakie te gry mają ze sobą wspólnego jest strzelanie.
@cehaujot: A tam #!$%@?, co z tego skoro nowy cod szybko sie nudzi?
Do tego to sezonowe gunwo ktore zabilo calkowicie sens gry i po roku ta gra bedzie martwa. Jedynie mam nadzieje ze najnowszy cod bedzie w klimatach drugiej wojny swiatowej, albo zimnej wojny <3
@cehaujot: podałeś same zalety csa, które wyróżniają go od wszystkich innych FPS-ow, robionych na jedno kopyto

a brak leżenia, czy innych animacji trwających po 2 sekundy, podczas których twoja postać jest zupełnie bezbronna, to największa zaleta csa, już nie mówię o 15-to sekundowych animacjach wchodzenia po drabinie

w COD'y i resztę tych battlefieldow nie da się grać na myszce, za to położyć się w łóżku i pograć na padzie - jak
@arkozy: może przez chwilę postać jest bezbronna ale szybkie położenie się przed przeciwnikiem to bardzo dobra taktyka na zabijanie ponieważ chłop nie zdąży przycelować niżej, a ty masz cały czas na nim aima.
Mi się zwyczajnie gra przyjemniej w coda i bf
Battlefield pokochałem za wielkie mapy i możliwość kontroli pojazdów ale niczym więcej się nie wyróżnia.
W coda natomiast gram od lat i tylko dlatego, że ma taki, a nie