Wpis z mikrobloga

Czytając kolejny wpis na wykopie nie wytrzymałem i skomentuję to xD

Ja #!$%@? jakie wy macie kompleksy xD

Gdy wirusa nie było w europie: Zobaczycie ze u nas będą pierwsi zarażeni bo Bolzga

Gdy wirus pojawił się w kilku innych krajach oprócz Polski: u nas też napewno jest i to o wiele więcej zarażonych tylko nikt go nie wykrył bo Bolzga

Gdy polska nie zawiesiła połączeń lotniczych z Pekinem: wszyscy zawieszają a Bolzga nie. Przygłupy, zobaczycie ze nam wirusa tym samolotem przywloką

Gdy u Włochów wybucha zaraża na calego: Włosi świetnie panują nad zarazą, nie to co by było u nas jakby był wirus bo Bolzga

Wy jesteście jak TVP tylko obrócone o 180 stopni. Wszyscy świetnie polska #!$%@? xD
A już ten wpis ze skrina zasługuje na publikację w TVP z alternatywnej rzeczywistości xD

Ja wiem ze mamy #!$%@?ą służbę zdrowia ale #!$%@? nie róbcie z nas aż takiej Afryki zakompleksieni ludzie



#2019ncov #polska #wykop #chiny #wirus
Pobierz C.....a - Czytając kolejny wpis na wykopie nie wytrzymałem i skomentuję to xD

Ja #...
źródło: comment_1582456890aYC32ZHWYMDxp4GQt5ZokO.jpg
  • 13
@Czachaaa: typ ze screena uwielbia innych wyzywac od baranow i pisze swoje posty/komentarze pod swoja teorie ( ͡° ͜ʖ ͡°) radze uwazac, bo to dzban pierwszej klasy

EDIT: o, potwierdzil w dwoch miejscach to co napisalem XD @alphabeta

"uwielbia innych wyzywac":

Ty jakiś ograniczony intelektualnie jesteś?


"pisze swoje posty/komentarze pod swoja teorie "

Gdzie napisałem, że wstydzę się swojego pochodzenia?
@Czachaaa: LOL Ty jakiś ograniczony intelektualnie jesteś? Gdzie napisałem, że wstydzę się swojego pochodzenia? Dla mnie EOT, bo z Twoim zacietrzewieniem nie ma co dyskutować.


Gdybyś rozmawiał z Włochem, to byłaby to bardzo długa merytoryczna rozmowa, ale niestety gadasz z Polakiem, więc wiadomo że nie ma co ciągnąć dyskusji, bo ograniczony intelektualnie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)