Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #redpill ##!$%@? #tfnogf #logikaniebieskichpaskow #asperger #logikarozowychpaskow #rozwojosobisty #bekaznormictwa

Pewnie rodzice naopowiadali wam że "kiedyś będziesz miał lepiej od tych co po tobie jeździli, jeszcze im pokażesz".
Dzisiaj wbiłem na Instagrama osób z klasy z podstawówki i gimnazjum który jechały po mnie i mówiły że będę śmieciem i nieudacznikiem który nic nie osiągnie w życiu. Oczywiście standardowo dostałem parę razy od niej #!$%@?, były sprawy - wiele umarzanych. Dopiero kiedy rodzice wysłali mnie na nauczanie indywidualne moje piekło dobiegło końca. Niedawno napisał do mnie jeden z nich było tam coś takiego "nawet nie masz Instagrama, nie masz się nawet czym pochwalić w życiu", odpisałem "Nie bo ja się nie chwalę" - po czym popłakałem się w poduszkę

I teraz zapytacie się "czy to prawda?" "jak im się żyje?"
Więc tak
-wakacje
-dziewczyny
-od #!$%@? znajomych
-dobre samochody
-ogólnie high-life
-są lubiani
-sądząc po tym jaki prowadzą styl życia musza zarabiać całkiem sporo
-ogólnie cieszą się w #!$%@? lepszym komfortem życia
-wielu już ma własne rodziny

A moje życie?
-podkrążone oczy
-copowanie do siłowni
-brak dziewczyny
-brak znajomych
-dwie prace byleby zarabiać powyżej 4000 netto i żyć na minimalnym poziomie godności w stolycy
-jakaś gówniana uczelnia

Obawiam się że oni mieli rację.

Inb4 - wykopek wyszedł z piwnicy i odkrył że życie jest #!$%@? niesprawiedliwe. I że ten który szczurem się urodził kanarkiem nie zdechnie
  • 20
  • Odpowiedz
@Xvenowski za granicą to nie znaczy że źle. Tam są wielkie pieniądze do zgarnięcia za taką samą robotę co w Polsce.

Ogólnie tacy ludzie, którzy dokuczali itp. to świetnie sobie radzą w życiu. Wiedziałem już wtedy, że tak będzie. To po prostu przewidywalne. Cwaniaczki umieją się ustawić, rodziny pozakładane. Mam nadzieję, że chwalą się swoimi wyczynami z lat szkolnych, na pewno śmieją się z całą rodziną przy stole jak to fajnie się
  • Odpowiedz
@Jacob10294JJ: jeśli rodzice ich prawidłowo wychowają (a tak zazwyczaj jest). biedni ludzie myślą że wychowanie polega na tym, by dziecko nie przeklinało, miało dobre oceny itd. a liczy się charakter, perswazja i prezencja by osiągnąć sukces
  • Odpowiedz
@Jacob10294JJ: po części prawda, ale aparat na zęby od wczesnych lat może bardzo dużo zmienić. a to zazwyczaj bogaci ludzie dbają o prawidłową postawę dziecka co też wpływa na rozwój twaroczaszki (oraz oddychanie przez usta). tu raczej chodzi o postawę do życia niż bogactwo imo bo bogaci ludzie często są dupkami co im ułatwia funkcjonowanie
  • Odpowiedz
@Jacob10294JJ: @goodguy: Za bardzo nie mam co dodać. Cieszę się, że coraz więcej osób to zauważa. Nawet ci z multum zagrożeń, co obecnie jebią w Januszexie, mają o niebo lepsze życie, niż Ty i ja. Mają poważanie, lans, kobiety, a nierzadko już kobiety. My tego nie zaznamy.
  • Odpowiedz
@Jacob10294JJ: @goodguy: Możesz podać link do badań? I jeszcze co... wkurza mnie ta ich bezkarność. Jeden ukradł telefon, drugi terroryzował całą szkołę... i nic. Zero konsekwencji. Co z tego, że obsrałem ich, gdzie tylko się dało. Cała gmina, pół powiatu. Oczywiście podpisałem się. Pełna odpowiedzialność. Ale co z tego, skoro po dekadzie nikt nie przyzna mi racji. Choć większość wie, że właśnie tak było.
  • Odpowiedz
@Jacob10294JJ: Jedynie na pocieszenie mogę napisać, że instagram wypacza obraz rzeczywistości. Ludzie wrzucają każdy ułamek swojego życia, który jest warty umieszczenia i tym "cherry pickingiem" zaburzają postrzeganie. Także nie jest aż tak źle, jak Ci się zdaje.

Niedawno napisał do mnie jeden z nich było tam coś takiego "nawet nie masz Instagrama, nie masz się nawet czym pochwalić w życiu"


@Jacob10294JJ: Natomiast ktoś kto wypisuje takie bzdury jest zwykłym dzbanem
  • Odpowiedz
@Jacob10294JJ: Nie będziesz miał lepiej Mireczku póki nie spełnisz jednego z dwóch albo obu warunków. 1) Zdobędziesz wykształcenie zapewniające egzystencję na poziomie. 2) Nie zmienisz swojego charakteru, nie staniesz się "wygrywem". Ale do tego drugiego byś musiał mieć wygląd, który Cię nie wyklucza. Jeśli taki masz to wracamy do punktu pierwszego i albo operacje plastyczne albo dajesz sobie w tej materii spokój i żyjesz własnymi pasjami.
  • Odpowiedz
@dewanderer: Ale weź, nie wciskaj mu kitu. Życzę OP jak najlepiej, jednak nawet, gdyby zrobił operację, nie nadrobi straconych lat. Patusy są już daleko przed nim, jak sam powiedział. Pasję fajne mieć, ale to też jest do czasu. Prędzej czy później "wróci" i znów będzie #!$%@? na to, że nie miał i nadal nie ma "takiego życia jak inni". Będzie tak wracał co jakiś czas, aż w końcu któreś z nas
  • Odpowiedz