Wpis z mikrobloga

@anonim1133: 26 lat z taką żyłam i było Ok... ale też giga obiadów i szaleństw kulinarnych nikt nie wyprawiał ¯_(ツ)_/¯ Teraz mam cztery a też używam 2... ale to może już z przyzwyczajenia xDD
  • Odpowiedz
@suicide_is_painless: @criskrzysiu: @BajerOp: co gotujecie, że wam dwa palniki nie wystarczają? Nigdy tak małej kuchenki nie miałem, ale jak sobie podsumowałem to więcej jak dwóch palników się raczej nie używa?

@xLogout: @Kopy: 2+1 więc za dużo się nie gotuje, jak chodzi o ilość. Normalnie to codzienne obiadu, w weekend raczej piekę pizzę niż gotuję ()
  • Odpowiedz
@anonim1133: jak gotowanie sprowadza się do usmażenia kotleta i ugotowanie ziemniaków to oczywiście, 2 palniki wytarczą. Ale jak już gotujesz coś ciekawszego, albo chcesz ugotować więcej rzeczy jednocześnie bo np szykuje się imprezka to 2 to porażka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@anonim1133: chociażby na jednym palniku dzis rosół, na drugim gołąbki na trzecim sos do gołąbków, w międzyczasie makaron do rosołu i herbata. I cyk zajęte 4 przez większość czasu.

Jak chcesz to kupuj dwa, ale będziesz żałować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@anonim1133: nie rób tego! Miałem takie cudo jak wynajmowałem poprzednie mieszkanie. Niby są 2 palniki, ale jak gotujesz ziemniaki w większym garnku to już patelnia ze schabowym się nie zmieści. Porażka generalnie, bo wszystko trwa dużo dłużej niż powinno.
  • Odpowiedz
@anonim1133: mam trzy palniki, dwa by wystarczyły pod dwoma warunkami. Po pierwsze oddalone od siebie tak że da się ich faktycznie używać, po drugie posiadania ryżowaru.
  • Odpowiedz