Wpis z mikrobloga

Użytkowniczka @Liber_Ty od kilku dni zarzuca mi rozpowszechnianie kłamstw na temat Krzysztofa Bosaka. Doszłam do wniosku, że czas przyznać się i przeprosić.

Bezpodstawnie pisałam, że Krzysztof Bosak popiera 13 emeryturę. Nie mam na to żadnych dowodów, a mimo to rozpowszechniałam fake newsa. Przepraszam osoby, które zostały przeze mnie oszukane.

Tagi skopiowane z poprzednich wpisów
#konfederacja #polityka #bekazprawakow #neuropa
Soojin21 - Użytkowniczka @Liber_Ty od kilku dni zarzuca mi rozpowszechnianie kłamstw ...

źródło: comment_1582376630X3QuhNb99n8piYdKmkFVYU.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soojin21: Jeśli uważasz że robię flood to zgłoś mój komentarz i pokaż czy rzeczywiście jest to flood. Usuwając moje komentarze wyrzucasz mnie tylko z wątku (a wtedy będę ci odpisywał w swoich własnych postach), chcesz tego?
  • Odpowiedz
@Soojin21: Ale zdajesz sobie sprawę, że przeciętny wyborca jest zbyt głupi, aby pojąć sarkazm i tym bardziej, jeśli tak jak @Liber_ty jest fanatykiem konfederzdrajcji to jeszcze zrozumie to na opak? Wyborcy tej partii mają IQ mniejsze chyba nawet od wyborców PiS-u...
  • Odpowiedz
@Liber_Ty: Wait a sec, czy ty właśnie przyznałeś, że Bosak jest kandydatem niewiarygodnym i głosującym sprzecznie z własnymi poglądami (lub też wypierającym się tych poglądów na forum publicznym tzn. ćwitrze?)

OP wrzucił screen potwierdzający, że Bosak zagłosował pijarowo za 13 emeryturą
  • Odpowiedz
@Print_Screen: daruj sobie szurku. Ja rozumiem, że obiektywny lewak jest dla ciebie większym wrogiem niż prawak, ale to nie znaczy, by przeciw mnie rzucać całą flotę swojego arsenału trollowskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz