Wpis z mikrobloga

Użytkowniczka @Liber_Ty od kilku dni zarzuca mi rozpowszechnianie kłamstw na temat Krzysztofa Bosaka. Doszłam do wniosku, że czas przyznać się i przeprosić.

Bezpodstawnie pisałam, że Krzysztof Bosak popiera 13 emeryturę. Nie mam na to żadnych dowodów, a mimo to rozpowszechniałam fake newsa. Przepraszam osoby, które zostały przeze mnie oszukane.

Tagi skopiowane z poprzednich wpisów
#konfederacja #polityka #bekazprawakow #neuropa
Soojin21 - Użytkowniczka @Liber_Ty od kilku dni zarzuca mi rozpowszechnianie kłamstw ...

źródło: comment_1582376630X3QuhNb99n8piYdKmkFVYU.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liber_Ty: przecież tym razem nie kłamię. Bosak:
-nie popiera 13 emerytury
-popiera 500+, a nawet 1000+ tylko w formie obniżki podatków
-jest najbardziej wolnościowym kandydatem zarówno pod względem gospodarczym jak i cywilnym
  • Odpowiedz
@Soojin21: I to jest prawda. Z obecnych kandydatów jest najbardziej wolnościowym kandydatem. Choć do prawdziwego wolnościowca (np. Artura Dziambora) to mu daleko.

Po co więc ta piaskownica? Jesteś lewakiem i nie potrafisz merytorycznie rozmawiać nawet z innym lewakiem?
  • Odpowiedz
@nocnazjawa: OP nie wrzucił żadnego screen potwierdzającego, że Bosak popiera 13 emeryturę i 500+.

OP wrzucił screen potwierdzający, że Bosak zagłosował pijarowo za 13 emeryturą (op dobrze wie czym jest #tvpis) oraz screen na którym Bosak wyraźnie mówi że popiera rozszerzenie 500+ (do 1000+ jako ulgi podatkowej).

Kłamstwem są poprzednie posty OPa gdzie wcześniej zarzucał Bosakowi, jakoby ten popierał 13 emeryturę i 500+ (a nie emeryturę bez
  • Odpowiedz