Wpis z mikrobloga

#budownictwo #majsterkowanie #spawanie #metal #wystrojwnetrz #design #mieszkanie #dom #metalurgia

Spamuje tagami bo chce troche rozreklamować swoją nową #ikea na #facebook

Gdzie w dobrych cenach zamówicie rzeczy do domu customowo szyte na miare w przeciwieństwie do marketowego shitu dla biedaków

Zakładam tag #metalowedodomuiogrodu i będę wrzucał jakieś fajne dizajnerskie tematy do sprzedania

Garaż za 7500 cebulionów imo ładny, sam bym kupił jakbym miał kawałek ziemi nad jeziorem żeby sobie tam łódke strugać

https://www.facebook.com/groups/2365875193728019/permalink/2462626607386210/?sale_post_id=2462626607386210
suqmadiq2ama - #budownictwo #majsterkowanie #spawanie #metal #wystrojwnetrz #design #...

źródło: comment_1582371448wbyGVJ1GF7tRIKl8t5Ahc5.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@suqmadiq2ama: dorzuć jeszcze humorobrazkowy, patostreamy i danielmagical, też mają zasięg a niekoniecznie są związane z tym co prezentujesz. Wypadałoby sprawdzić co się kryje pod danym tagiem.
  • Odpowiedz
@Kubeusz89: Nie marudź kucu, idž na czarną msze koty ze skóry obdzierać i nie wojuj o tag metal, ja jestem spawaczem i dla mnie metal to metal, było chodzić do szkoły a nie na jabole do lasu z magnetofonem

Metalo we do domu i ogodu znaczy że spawane a nie z długimi włosami i gitarą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@suqmadiq2ama: no spoko, bardzo ładny garaż, ale powyżej 35m2 to już potrzebne jest chyba pozwolenie na budowę.
Wystarczyłoby, żeby garaż zamiast 6m x 6m miał 5.8m x 6m i już by się mieścił w przepisach. Albo 5.9 x 5.9.
Ale po co ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz