Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow
#przegryw
#blackpill

Zgadzam się z teoriami głoszonymi przed @Blackpill_RAW, pomimo tego (a może właśnie dlatego...), że jestem młodą i ładna dziewczyną. Po prostu widzę jak zachowują się moje koleżanki. Zresztą, to nie jest żadną tajemnicą, bo dziewczyny w babskim gronie nie mają oporów, żeby gadać o zaliczaniu przystojnych chłopaków
  • 157
@Thachi: Dlatego właśnie się z tymi teoriami zgadzam. Przez swoje własne doświadczenia... Zresztą, to chyba uniwersalne, bez względu na płeć - faceci pewnie też zdradzaliby partnerki, gdyby seks oferowała im najładniejsza dziewczyna szkole/pracy. Różnica jest taka, że po prostu te najładniejsze im tego nie oferują. U kobiet jest trochę inaczej...
@Gringo44: Nie chciałam... Na trzeźwo bym tego nie zrobiła. Nie umniejsza to i tak mojej winy...
@Rotten_rose: Dlatego kobiety trzeba pilnować, bo to kobietom łatwiej jest być ładną przez makijaż i to kobiety są podrywane przez przystojniaczków. Przystojniaczek wyrucha nawet po prostu spoko z wyglądu kobiete, nie musi być ładna, wyrucha z braku laku. A najlepiej to po prostu nie przywiązywać się do kobiet i was olać, tak by było najrozsądniej
@Gringo44: Nie zgwałcił... Popełniłam błąd i tyle... Nie twierdzę że jestem niewinna
@Thachi: Wiem. Faceci są mega bezpośredni, szczególnie ci najprzystojniejsi. Nie zlicze ile razy dostałam seksualna propozycje. Po alkoholu to już w ogóle jest czysty zwierzęcyzm... Na co dzień faceci patrzą na kobiety dyskretnie, ale w np klubach już się niczym nie przejmują. Czuje się tam często jak zwierzyna wśród drapieżników, serio. Macanie za tyłek w tłumie to standard...