Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski

Liczy się wzrost i wygląd mordy. Jak nigdy nie miałeś powodzenia u różowych to mieć nie będziesz. Nie ma co nawet się starać. Jednocześnie jak ktoś ma dobra mordę i wzrost to zawsze będzie miał powodzenie u różowych i nawet jakby był totalnym bucem, chamem i wyzywał różowe od #!$%@? to i tak będzie miał wianuszek zakochanych w nim kobiet.
01ab - #zwiazki #rozowepaski

Liczy się wzrost i wygląd mordy. Jak nigdy nie miałeś...

źródło: comment_1582362441qoRZyYskx0OOuRW7O9kJhp.jpg

Pobierz
  • 9
@Atomowki: Nie mogę powiedzieć że wszystkie dziewczyny takie są, ale chyba wszystkie które ja znam mogę, jak facet jest wysoki i przystojny to są gotowe wybaczyć wszystko takiemu facetowi, nie ważne co by zrobił i jaki by nie był. Natomiast jeśli facet nie jest przystojny to każdy najmniejszy błąd już go skreśla.
@01ab: chyba to niestety działa w dwie strony. Ile razy mój kumpel wybaczał lasce bo była 10/10 dla niego. Chyba to zależy od poczucia własnej wartości, strachu przed byciem samym lub tego, że "już takiej nie znajdę". Nasz obraz się też zmienił, że niby tylko takie laski są bo najwięcej takiego g***** jest wszędzie w memach i to one najczęściej gdzieś bez skrępowania gadają takie bzdury.

Btw. nie jestem jakaś najlepsza
to jest coś czego nigdy nie zmierzysz jakoś miarodajnie bo za chwile znajdą się tacy którzy z Tobą będą się przez 3h przerzucać w komentarzach, że wcale nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy chce mieć dla siebie atrakcyjnego partnera.

Mogę się wypowiedzieć za siebie (choć znam wiele lasek z takim samym podejściem co moje). Facet musi się mi podobać ale też wiem jak czasami charakter i całokształt mają