Wpis z mikrobloga

#suntago #warszawa

Polskie tropical island
Szatnie
Były one bardzo spoko, lustro i suszarka w każdej kabinie do przebierania xD
Ale był z kabinami problem, nie miały one klamek więc wychodząc trzeba było chwycić za górę drzwi xD (klamki miały być bo było wywiercone dziury i ołówkiem zaznaczone gdzie i jak)
Poszliśmy potem do strefy saun
Była ona bez tekstylna i to było pilnowane bardzo solidnie
Dwa problemy
Pierwszy że opisy atrakcji były złe przetłumaczone, że zamiast opis po angielsku sali valhala to był sauny akwarium xD
A drugi to ludzie
Obsługa co chwilę zgarniała ludzi którzy na pełnej wchodzili w strojach kąpielowych albo z telefonami XDD
Jakiś typo zrobił zdjęcie znajomym jak siedzieli w basenie to obsługa poleciała mega szybko do nich
A drugi problem z ludźmi to mount blanc(lodówka)
Ona ma coś w stylu śluzy by powietrze nie uciekało zimne
CO Z TEGO JAK CO CHWILE WCHODZIŁY BABECZKI I MÓWIŁY:
CHODŹ PRZYTRZYMAM TOBIE DRZWI
To się nagrzało i przestało działać
Saunarium to jedyna strefa która była skończona xdd

Poszliśmy potem coś zjeść
W pizzerii było w strasznie dużo ludzi to poszliśmy do burgerowni
to był błąd xD
Burgerownia była prosta, ale ludzie tam byli pierwszy dzień w pracy, wszyscy xD
W kasie zabrakło papieru od paragonów i nie umieli sobie z tym poradzić XDDDDDDD
Była druga kasa ale oczywiście nikt uprawnień nie miał by ją włączyć XDD
Zgłosiłem pani (kasjerce) że im się zaraz monitor z menu wyłączy bo był komikat o tym, a ona machnęła ręką w wyjebce xD
Pań było 3 albo 4 sam pewien nie jestem, ale one mialy być kasjerkami i wydawać jedzenie
Jak kasa się zacięła to kucharz i kierownik naprawiali a one stały i się patrzyły nic nie robiąc XDD
A szef kuchni krzyczał co chwilę co to ma być
Panie też miały w ofercie black burgera
Gościu zamówił czarnego burgera
To babka mu wbiła na kasę chesse burgera wysmażonego xDDD
Szef kuchni zasługuje na podwyżkę bo się stara w #!$%@?(jedzienie zajebiste) a pracuje z debilami xD

Jeszcze mi nie pasowało że chustki były przy kasie a nie tam gdzie jedzienie wydają XDDD

Chcieliśmy iść potem na strefę dla rodzin z dziećmi bo tam zjeżdżalnie i falowy basen, ale było tak głośno że poszliśmy na strefę relax
Tam było cicho nic nie słychać tego szumu z innych stref. Jedynie co można narzekać tam że jest za dużo palm XDD
Wiem że głupio to brzmi, ale przejść się aż nie da.
I że z koszami na śmieci słabo, ale to można podać komuś z ekipy sprzątającej (uwaga nikt nie mówi z nich dobrze po polsku xD)
Zabierają

Gdy w koncu się uspokoiło to poszliśmy na strefe z zjeżdżalniami(strefa zwykła)
Basen z falami niebezpieczny, szybko z niego zwiałem, makaroniki do pływania są wskazane (dwóch rosłych mężczyzn się topiło na tamtym basenie)
Poszliśmy na rzekę, oczywiście na schodach do niej (schody pod wodą) wywaliłem się XDDDDDDD
Tam były zwykle płytki bez antyposlizgu
Rzeka działa fajnie tam było, no aleee
Oni zostawili pręty do zamontowania ozdobników
Niezabezpieczone
Ludzie jak i ja myśleli że można się tego łapać xD
A czemu uważam że to było do ozdobników a nie do łapania?
Bo w relaxie widziałem już je z ozdobnikami i druga sprawa że gdyby sluzyly do łapania to by nie zostały powyrywane(sam widziałem jak się zerwał komuś co się tego złapał XDDDDDDDD)

Zjeżdżalnie
No zaczynamy zabawę xDD
Aspekt kolejek pominę
Strefa zjeżdżalni wygląda brzydko
Nie kojarzy się w ogole z wyspą tropikalną
Tylko z jakimś portem kosmicznym z filmów SF
Nie ma żadnego znaku xD
Że droga do wszystkich zjeżdżalni jest tam
Nie ma również jakiegoś menu na jakim piętrze co gdzie jest (rozpiska z mapką też tego nie ma xD)
Zjeżdżalnie niewykończone (ekstremalne nie działały nawet nie zamontowali ich xD)
Z jednej co widziałem że nie działa było widać że ktoś złe fugi zrobił (o tym też później XDDDDDDD)
Że śrub NIE MA WSZYSTKICH
Łączenie zjeżdżalni tragiczne, plecy bolą strasznie, ja też co chwilę uderzałem się rękoma o wjazd do zjeżdżalni (ten próg dziwny był)
I teraz najgorszy problem jaki się stał
Soft od odliczania padł
Obsługa musiała z stoperów korzystać
W regulaminie zjeżdżali nie było że minimalna waga to 60kg
(Jak się stało co napisze potem to tłumaczyli że w regulaminie jest że taka jest minimalna waga)

Była zjeżdżalnia Pepsi
Soft nie działa , to działa stoper
Poleciało dziecko, młode chude
Zatrzymało się w czasie jazdy, w miejscu gdzie był odsłonięty dach.
Obsługa zobaczyła na stoper i wysłała kolejną osobe
Co się stało?
Dziecko wyleciało z zjeżdżalni w powietrze i spadło na ziemię
Karetka pogotowia musiała go zabrać

(Przez stoper zderzyły się również 4 dziewczynki w innej atrakcji, je też zabrała karetka)

Mi się zrobiło przykro obsłudze, to zacząłem zgłaszać wszystko co widziałem xD
W zjeżdżalniach było coś takiego że brało się materac i z górki się zjezdalo z znajomymi (dość szybko jak jesteś ulany )
Na samym końcu były takie bumpery jakby ktoś ultra szybki nie wyhamował.
W jednym stanowisku(oczywiście moim XDDDDDDD)
Na 3,
Dwóch nie było i został tylko ten prawy XDDDDDDD
Jak zatrzymałem się pół metra przed tym to nie było mi wesoło
Obsłudze na górze szybko powiedziałem by tam grubasów nie puszczali bo coś się stanie, oczywiście słyszeli o tym po raz pierwszy i podziękowali

Na strefie relax był basen
Baseny mają to do siebie że obok często jest rynna z odpływem
Tam była dość nisko usadzona jakiś metr
Kolega zauważył że nie ma ona kratki ściekowej xDD
Czyli jak coś ci spadnie na basenie to już nie dostaniesz tego przy odpływie
A ja zauważyłem że fugi co łączą płytki przy wielkim spadku obok odpływu latają jak jak chcą XDD
Tak machały sobie do mnie xD

**Nsfw****
Przed ponownym pójściem na saunę, poszedłem się opłukać pod natryskiem
Znalazłem tam zużyty zakrwawiony tampon ( w strefie męskiej XDDDDDDD)
Pani z obsługi po polsku ni pani maju zawołała koleżankę co polski znała na a2, nie mam pretensji że nie znała słowa tampon xD
To zaprowadziłem ją za sobą xD
Później powiedziała mi że dziękuję

Gdy przyszliśmy chcieliśmy iść drugi raz na lodówkę, ale była wywietrzona, więc moczylem sobie stopy xD
Kolega poszedł sam do tureckiej (duża ilość pary xD, bardzo duza)
Jakiś pan podpowiadał mu jak widział że tam w innym pomieszczeniu 3 typów się spuściło na laske xD
A potem zaproponował koledze szybki numerek XDDDDDDDD

Nsfw******

Kończąc, do suntago raczej nie wrócę, bo zjeżdżali nie ma jak rozbudować, serio xD
Chyba że wybudują w koncu plaże, hotel i inną stefe z innymi zjeżdżalniami, pozbywając się wielkiego metalowego płotu co zasłaniał widoki z każdych basenów na dworze xD
  • 23
Ja #!$%@?ę ludzie, wy jesteście jacyś upośledzeni, że albo stosujecie "..." zamiast znaków interpunkcyjnych, albo każde zdanie - nawet te, #!$%@?, najkrótsze - zaczynacie od nowej linijki? Jak to jest możliwe, że skończyliście choćby podstawówkę, gdzie przecież trzeba pisać poprawnie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Susek: widać, równie dobrze można przeczytać na stronie o tym ale lepiej przedstawić tak aby znów zaprosili na otwarcie. Finalnie sponsorowane gówno