Wpis z mikrobloga

  • 1224
Północ, dworzec autobusowy, Wrocław.
Czekałam przed dworcem na ubera, poza mną tylko 3 bezdomnych kłócących się o coś. Czekałam na ubera który zabierze mnie w wyznaczone miejsce. I co?
Jakiś buc przechodził tak, że klepnal mnie w tyłek mówiąc "fajny tyłek" i idąc szybkim krokiem dalej. Nie to że miałam kurtkę zimową i byłam opatulona warstwami ciepełka. Ale co taka osoba ma w głowie? " O he he laska, klepne w dupę bo.." bo co? Bo nikomu nie wadząc czekam sobie grzecznie na przejazd? Ta osoba nie wie jakiego strachu mi napędziła. Kieszenie sprawdzone jako 1, wszystko jest, więc to po prostu było zwykle klepniecie laski, o północy, przy dworcu z bezdomnymi.. ciekawe czy taka osoba zdała sobie sprawę jaki przeżyłam szok, serce biło mi tak szybko i byłam w takim szoku że pobudziłam połowę znajomych, żeby "nie być sama". J--------e niektórzy to mają tak zryty mózg i nawet proszę się z tym nie kłócić..
#wroclaw
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nooiiizy: #meetoo
Miałam identyczna sytuacje w tramwaju. I jak zaczęłam krzyczeć kolesiowi żeby s--------ł i wgl, to ludzie zaczęli patrzyli na mnie jak na ostatniego patusa (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@silentguy bo wysiadłam z busa i zamówiłam go wychodząc? Dosłownie czekałam z 3 minuty i jak ten buc mnie dotknął to minutę później podjechał Uber. Z tego co mi wyskoczyło w aplikacji naliczane są dodatkowe opłaty za to że Uber na ciebie czeka dłużej niż 2 minuty.
  • Odpowiedz
  • 0
@drzuo i musiałeś przekopiować to wszystko bo? Myślisz że treści swojego wpisu nie znam?
Widzisz, dlatego nie mieszkam w żadnym Iranie, żeby czuć się bezpiecznie, a wcale tak nie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nooiiizy: przykra sprawa. Nie lekceważe jej #pdk a serio to przykre co cię spotkało jednak za Chiny nie rozumiem tego wydzwaniania do ludzi bo ktoś cię w tyłek klepnął. Zamiast wejść do środka hali, wezwać policję albo zrobić obojętne co co będzie miało jakiś skutek to budzisz ludzi, którzy nie są w stanie ci pomóc. Chociaż nie wiem, zawsze chciałam być taka delikatna i niewinna jak nieobsrana łąka
  • Odpowiedz
  • 0
@Spajkodron3000 wyjaśniłam to wyżej, mam ataki paniki jak muszę sąsiadom powiedzieć że są za głośno czy kupić coś w sklepie w którym nie ma nikogo poza sprzedawcą. Mam lęk przed poszczególnymi grupami społecznymi i niektórymi ludźmi, po prostu taka jestem. Przy lęku paniki uspokaja mnie głos najbliższych. Dzwonię, a oni odbierają bo po coś w końcu się ze mną przyjaźnią, nie? Gdybyśmy wszyscy byli tacy sami, tak samo odważni, oj działo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nooiiizy: ale spokojnie xD ja ci nie mówię, że masz odpowiadać na zaczepkę bo to byłoby nierozsądne sugeruje jedynie żebyś następnym razem pierwsze co zrobiła to oddaliła się w bezpieczne miejsce i tam zadzwoniła na policję, do bliskich itd. i tak moim zdaniem molestowanie kogoś na ulicy to dobry powód do zgłoszenia zwłaszcza jeżeli wywiera to na tobie aż takie wrażenie.
  • Odpowiedz