Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, Szymon Hołownia to kandydat na prezydenta, któremu się chce w przeciwieństwie do kontrkandydatów obrośniętych politycznym tłuszczykiem. Jedzie, więc w około całej Ojczyzny i otwiera w tym tygodniu 16 biur lokalnych.

Dziś (piątek 21.02) będzie w:

#kielce 8:30-9:30 koło bazaru ul. Zagórska 10
https://www.facebook.com/events/2568660910079002/

#lodz 13.00-14.00, ul. Piotrkowska, początek deptaku - Stajnia Jednorożców
https://www.facebook.com/events/2610219049207828/

#torun 17.00-18.00, ul. Szosa Chełmińska 168
https://www.facebook.com/events/171974220915560/

#holownia #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polityka

Jeżeli ktoś chcę wesprzeć kampanię, żeby PAD miał jednak z kim przegrać to można się dorzucić na:
https://wspieraj.holownia2020.pl/
W 2 dni ludzie wpłacili 500tyś zł.
grb71 - Mirki i Mirabelki, Szymon Hołownia to kandydat na prezydenta, któremu się chc...

źródło: comment_1582265089kFmZgjkeIZNRhpiEs5qIHs.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
czyli co? Nie mozna teraz tego zrobic, spotkać sie z tymi ludźmi?


@valhander: a robi się to teraz? Bo jeśli teraz robi się to i to działa dobrze to znaczy, że te biura będą zbędne. A może brakuje takiej przestrzeni (nie tylko w sensie miejsca)?
Tak czy siak - ważniejszy jest ten cel, a nie środki jakie mają prowadzić do tego. Czy cel jest słuszny?
  • Odpowiedz
@public_html: !? :D Ojej. Cel NIE powinien uswiecac srodkow. No bo szczytnym celem mozna uzasadnic doslownie wszystko, wlacznie ze 100% opodatkowaniem i ludobojstwem. Pozdro z cywilizacji zachodu. Ale to tak btw :D

Holownia spoko, nic do kolesia nie mam, ale te biura to pusta gadanina.
  • Odpowiedz
@valhander: Jasne. Ale dla niektórych kontakt bezpośredni w biurze jest ważny.
Ja oddziału mojego banku to z 5 lat na oczy nie widziałem, a są ludzie którzy tylko w oddziale załatwiają sprawy.
Podobnie w wyborach, wykopki w większości dowiadują się w Internetach co i jak, ale są też tacy którzy potrzebują bezpośrednio pogadać.
  • Odpowiedz
@grb71:

#lodz 13.00-14.00, ul. Piotrkowska, początek deptaku - Stajnia Jednorożców

Niech bierze jakiś lokalnych doradców - nikt w Łodzi na Piotrkowską nie mówi deptak, swoją drogą stajnia to połowa Piotrkowskiej, mówiąc o początku raczej ma sie na myśli Plac Wolności, przy Piłsudskiego jest koniec :D
  • Odpowiedz
w przeciwieństwie do kontrkandydatów obrośniętych politycznym tłuszczykiem. Jedzie, więc w około całej Ojczyzny i otwiera w tym tygodniu 16 biur lokalnych.


@grb71: Brawo Szymon, w 3 miesiące odwiedzisz 16 miejscowości. Natomiast jeśli już chcesz się porównywać i atakować innych to w tym czasie taki Bosak zorganizuje kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset spotkań ¯\_(ツ)_/¯
wojtasmks - > w przeciwieństwie do kontrkandydatów obrośniętych politycznym tłuszczyk...

źródło: comment_15822816768HCXV4kHM3GeqiWn76B1vU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wojtas_mks:
Szymon Hołownia 3 odwiedza tylko dzisiaj :) Jutro kolejne 3 :) A 16 łącznie w tym tygodniu.
Ale leci plus dla Pana Bosak za to że też mu się chcę i dziś też się spotyka z wyborcami w Radomiu.
  • Odpowiedz
@grb71: Ciekawe czy to będzie casus Petru czyli gościu ma kasę robi sporą kampanie, media robią z niego Kennedyego (hehe Wyborcza), a potem wiemy jak to się skończyło...
Szkoda, że Kosiniak Kamysz nie ma takiego wsparcia finansowego bo pewnie też by pootwierał te biura, ale i tak cieszę się, że w tym roku mamy bardziej aktywnych kandydatów niż 5 lat temu. Kluczem do zwycięstwa nie są billboardy, reklamy w tv czy
  • Odpowiedz
@kwmaster: Wystąpienia bezpośrednie ma bardzo dobre. Nie ukrywajmy nie wzięliby go do mam talent jakby nie umiał gadać. Więc Petru to klisza, którą próbowano przykleić Hołowni ze względu na zbiórkę bezpośrednią. Myślę, że szybko to odpadnie, bo mówcą jest ogarniętym: https://www.facebook.com/szymonholowniaoficjalny/videos/2309284342702798/
Poza tym prowadzi 2 fundacje pomagające chorym i sierotom w Afryce, więc zamiast na Maderę to lata tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakby lajki miały znaczenie, to Stonoga i Korwin by mieli po ~30% xD


@marv0oo: tak, tak. Po prostu pod tagiem #wybory co chwila widzę sugestie, że Hołownia to jakiś anonek, typ o którym niemal nikt wcześniej nie słyszał. A jest to nieprawda. A gdyby sama rozpoznawalność automatycznie przekładała się na głosy poparcia to mag największe szansę na drugą turę z Dudą miałby chyba Biedroń. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@grb71: yo ziom, a powiedz łaskowaco czemu otworzył biuro w 200k Toruniu zamiast znacznie wiekszej (350k) Bydgoszczy? jest w tym jakas logika?
  • Odpowiedz
Ciekawe czy to będzie casus Petru czyli gościu ma kasę robi sporą kampanie, media robią z niego Kennedyego (hehe Wyborcza), a potem wiemy jak to się skończyło...


@kwmaster: to raczej casus Kukiz czyli gościu ma szczere chęci i dobrą wolę ale jeszcze nie dopuszcza do siebie, że polityka to walec, który chce z niego zrobić naleśnika ;)
Mam jednak nadzieję, że Szymuś jako działacz społeczny, twórca i kierujący dwóch fundacji ma
  • Odpowiedz