Wpis z mikrobloga

Część mam pytanie posiada ktoś może pomarańczowe wydanie kolekcji klasyki Fallout Classic Collection oraz Fallout 3 GOTY? Ukończyłem niedawno New Vegas i bardzo mi się podobało wiec chciałem pograć w resztę gier, które są uznawane za dobre tylko nie jestem pewien jak jest z tym wydaniem. Bo np. Classic Collection podobno ma key na Steam jak New Vegas Ultimate Edition, ale podobno jedynie wersja z płyt ma polską wersje, czyli wersja na płycie nie jest przeznaczona na Steam a kod jest na osobną wersję ? W przypadku Fallouta 3 piszę, że gra nie ma kodu aktywacyjnego i trzeba ją zainstalować z płyt czy to wydanie ma Games for Windows Live lub DRM typu securom, czy safedisc? Nie mam napędu w PC, a nie za bardzo mi się uśmiecha pożyczanie laptopu od ojca za każdym razem, kiedy będę chciał pograć w F3 i potem jeszcze pieprzyć się z udostępnianiem napędu przez WiFi
#fallout #gry #fallout3
  • 4
  • Odpowiedz
@Kubeusz89: Kupiłem już New Vegas z pomarańczowej kolekcji klasyki wiec chce mieć resztę też na półce :) poza tym Classic Collection i New Vegas mają kod na steam i tak jedynie Fallout 3 podobno nie ma
  • Odpowiedz