Wpis z mikrobloga

@LongmanPL ja nawet tego modelu nie sprzedaje :) I nikomu go nie polecam. SE4001 ssie i minimum jakie polecam to SE 5100 to chyba na tyle z mojej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie mam porównania SE 5100 a numatic ale ja oraz moi klienci są z niego mega zadowoleni.
@Sierkocz:
A gdybyś miał polecić coś do domu dywany, tapicerka, krzesła oraz samochód to wybrałbyś, polecił:
1. Numatic GVE 370 George
2. Karcher SE 6.100
3. Thomas Aqua+ Pet & Family Plus (i lub) Thomas MultiClean X10 Parquet.
4. Puzzi 8/1 C

Między tymi się waham, czytam porównuję, oglądam i mam ostry mętlik. Szczerze to uważam, że nie są one gabarytowo małe, a nie chcę też takiej sytuacji jak np w
LongmanPL - @Sierkocz: 
A gdybyś miał polecić coś do domu dywany, tapicerka, krzesła...
@LongmanPL Ja mam Puzzi 10/1, kilka razy już na siebie zarobił więc nie jest to zły sprzęt, po 6 latach musiałem wymienić kompletną rurę ze ssawką i w zasadzie tyle. Karcher SE6.100 ma znajomy i nie wygląda zbyt solidnie, ot żeby sobie Grażyna uprała dywany dwa razy do roku.
Warto też żeby to miało choć 5L zbiornik na płyn do prania.
@Kejran: Puzzi wydaje się być ok, choć muszę przyznać, że te plastikowe złączki w sprzęcie za taką kasę nie napawają optymizmem. Szczerze to przerażają mnie gabaryty. O ile odkurzamy regularnie, to pranie nie jest już tak częstym zabiegiem, a gdzieś to trzeba jednak ulokować. Zastanawiam się też czy nie będzie zapachów od takiego odkurzacza jeśli coś gdzieś się nie doczyści, zostanie.

Karcher SE6.100 rzeczywiście nie wygląda zbyt solidnie.