Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę że trzeba walczyć z ruda zaraza. Patrzcie nas tu jest kilkudziesięciu mądrych a on jest jeden debil. Ponieważ chce on jechać do białego niszczyć knura tak jak zniszczył majora.
Ja proponuję zorganizować się. Ogarnąć budżet obrony terytorialnej belwederu. Ja jestem gotów zapłacić 300 PLN w tej chwili dla zachety by uruchomić ochronę prezydenta przed lateksami. Niestety nie jestem z białego ale potrzebny jest ktoś zaufany. Zrzucimy się na tagu na parę stów i urchomimy paru typów którzy będą podbijać do Krzysia pokazywać lateksom że nie są mile widziani. I niech sobie Sławek przyjeżdża. Knurowi powiemy że to jego ochrona po która może zadzwonić itd. Tak żeby miał zaufanie do nad. 2 3 typów z siłowni dorwać za podjazd na szkolna postanie pod bramka 100 PLN od godziny i wszystko. Ogarnęłi byśmy na miękko ochronę belwederu a sradek niech se bierze majora i spierjfjfjd
#kononowicz #patostreamy
  • 12
@alfons-metody: a co to Knur nie ma wolnej woli? Jakby nie chciał wpuścić Sławka i z nim rozmawiać, to by tego nie zrobił i koniec tematu. Wyobrażasz sobie sytuację, że 3 samozwańczych "bramkarzy" blokuje wejście rudemu, a Knur wychodzi, drze mordę, że mają go wpuścić na posesję, bo jak nie, to dzwoni na policję etc.? xdddd