Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi krytykujących mnie za to że poszedłem na Rokse. Zwłaszcza tych siedzących na tagu wraz ze mna. Przecież ja tak ja wy chciałem dziewice ale. W momencie pójścia na Rokse zrezygnowałem os końca życia z kontaktów intymnych i bliższych relacji z kobietami innymi niż tymi dającymi za kasę. Powinniście się cieszy bo w momencie kiedy przekroczyłem próg mieszkania divy z którą straciłem prawictwo straciliście jednego potencjalnego przeciwnika w walce o legenadrna muszelke. Niby przeciwnika słabego ale zawsze to jednej mniej więc o ileś tam miejsc po przecinku w 1% wasze szanse wzrosły. A ja nie robię niczego złego wam ani waszym potencjalnym partnerkom więc dajta spokój i zajmijcie się sobą.
#przegryw
  • 45
@darkembrace777: Bo przecież za jedzenie też place tak jak za wodę która splukuje klocka czy prąd na budzik w telefonie a to też integracja materialna ma się rozumieć? Czy nie? Czy tylko interesuje cię wchodzenie do czyjegoś łóżka?
@darkembrace777: Nie no tak naprawdę to przepraszam cię o mój drogi Panie i błagam cię żebyś nie patrzył na mnie z pogardą. Przecież tak istotny Pan jak ty nie może mnie odrzucić tak istotny czlowiek i wpływowy siedzący na wykopie tak jak taki śmieć jak ja
@Spl97: A ty jesteś ślepy czy ślepy? Bo chyba ślepy... Czytaj że zrozumieniem co ja pisze.... Napisałem chyba wyraźnie jak dojdziesz do tego którego fragmentu nie zrozumiałeś w tym co pisze to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Przegrywiusz: @TestoDepot Napiszę dlaczego ludzie krytykują klientów prostytutek:

Mezczyzni to robią ponieważ:

1.utarło się (moim zdaniem bezpodstawnie), że mezczyzna jest zdobywcą, podrywaczem. Otóż NIE MA czegoś takiego jak podryw (rozumiany jako zachowania i teksty mające doprowadzić do związku/seksu). Albo się kobiecie podobasz i musialbys jej chyba na powaznie grozic śmiercią by nie poszła z Toba do lozka, albo sie jej NIE podobasz i ŻADNE teksty i "pewność siebie" nie sprawią, ze
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.