Wpis z mikrobloga

podejście podobne jak leczenie którego celem jest utrzynanje stanu pacjenta, a nie jego poprawa.


@mechaniczny_pomidor: najwyraźniej twórcy tej kampanii nie uznają spożywania narkotyków za problem. Tak jak większość Polaków nie uznaje za problem tego, że ktoś wypije w sobotni wieczór dwa piwa ze znajomym w knajpie.

Samo spożywanie alkoholu nie jest równoznaczne z uzależnieniem alkoholowym.
Samo spożywanie narkotyków nie jest równoznaczne z uzależnieniem od nich.
  • Odpowiedz
A jak z uzależnieniem i jego długoterminowymi rezultatami? Jak zwykle zachodni świat patrzy tylko 2 dni do przodu, byle teraz mieli dobrze


@Davidozz: Mówisz o uzależnieniu od alkoholu? Siedzisz na Ukrainie czy Białorusi, że nazywasz Polskę "zachodnim światem"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Tazbo: wbrew pozorom bardzo niewiele jest do życia potrzebne, woda , pokarm i trochę ruchu żeby odleżyn nie mieć. A jakoś ludzie robią jeszcze inne rzeczy, p------i jacyś.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana Jeżeli według Ciebie jedyne zagrożenie związane z narkotykami to śmierć to nie mam pytań. Akurat przedawnienie zakończone zgonem to jakiś odsetek możliwych skutków ubocznych substancji psychoaktywnych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@horrendous: Jeszcze najlepiej fundować działki i utrzymywać ćpunów. Model promowania nieróbstwa i bycia odpadem społeczeństwa mocno.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gokerson zależy w jakim towarzystwie się obracasz, mam paru znajomych "chemików", większa przyjemność czerpią z przeprowadzenia Cię gładko przez b---ę niż z samego cpania. Oczywiście wszystko zważone, zmierzone + instrukcje za ile czasu co wejdzie, co można, czego nie można, witaminy i woda cały czas pod ręką. Piękną sprawa.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

I czego nie ma na tej stronie wciaz sie pytam?


Mój komentarz był odpowiedzią na to co napisał @mechaniczny_pomidor
Z jego wypowiedzi wywnioskowałem, że pisząc o kampanii ma na myśli te zdjęcia wraz z podpisami, a nie stronę internetową, która również się
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: A idź pan... To właśnie przez takie brednie wkręciłem się mocno w zioło jako nastolatek. Nic mnie tak nie upewniło w przekonaniu, że nie jest ono wcale złe, jak takie bzdety wygłaszana choćby na wycieczce w centrum leczenia uzależnień...
  • Odpowiedz
wszystko jest dla ludzi i zaden k---s nie powinien miec prawa komus czegos zabraniac. czy to gazowane napoje, fasftoof, a-----l czy lsd czy j-----e sie z osoba tej samej plci

za wczesnie sie urodzilem, posrod mentalnych niewolnikow
  • Odpowiedz