Wpis z mikrobloga

  • 14
@Suheil-al-Hassan Nie chcę tu nakręcać jeszcze tej afery, ale już przed laty @xandra wydała mi się dziwna, gdy wylewała szlam na niejakiego Turpata. Z udawania słodkiej psiapsiuły z posta na post przeszła na obserwowanie spadającego licznika subów i plucie jadem. Niby nic, ale to zwykła dwulicowa baba. Teraz to - dowód własnej niedojrzałości i głupoty. Bardzo słabe zachowanie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xandra: zamiast zrobić zdjęcia napisz do centrali żabki i czekaj na odpowiedź jak nic z tym nie zrobią i znowu nie przyjmą mimo posiadania paragonu to idź walczyć o swoje.
Masz prawo zwrócić te butelki i tyle.
Pracownik ma gówno do gadania ktoś mu kazał nie przyjmować.
Ja zawsze kupuje alkohol w jednym sklepie specjalistycznym gdzie nawet mówią przy zakupie, które butelki są zwrotne i nie robią problemu. Lubię zwracać butelki
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Ta osoba o której wspomniałeś to dno. Pod przykrywką pseudointelektualnej osoby znajduje się jedynie muł pokryty mokrym kurzem. Jest fałszywa, próbuje utożsamiać się z różnymi środowiskami jednocześnie realnie ich nie uznając, a czerpie jedynie chęć uwielbienia i potrzebę zainteresowania swoją osobą. Xanthia, xandra, nemka, 2020 a nadal to samo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz