Wpis z mikrobloga

@xandra: Strasznie #!$%@? historia xD, trzeba miec na prawde nudne i #!$%@? zycie zeby takie gowno-story traktowac jako cos co warto wrzucic do neta BTW co za debil sie #!$%@? ze ktos mu nie chce dac 40gr, za te jego #!$%@? butelki po piwsku xD Nawet gdyby mi placili 5 zl za butelke nie zbieralbym tego smierdzacego gowna, jak jakis zul
  • Odpowiedz
@xandra co to się #!$%@? xD
Od czasu do czasu rzuci się Twój post, który zwykle odpowiada moim poglądom etc. i raczej nie wydajesz się głupia. No ale rozsądny człowiek nie kreci takiej gownoburzy o dwie butelki XD

Chyba że to wszystko to bait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: Zastanów się kto w tej sytuacji jest niepełnosprawny. Typ wielokrotnie wam powtarzał, że butelek nie przyjmują. Skoro twierdzisz, że tak nie mogą to zrób zgłoszenie do żabki czy gdzie tam chcesz. Co nie zmienia faktu, że to on jest pracownikiem i to, że wy, patusy drzecie ryja o złotówkę #!$%@? go powinno interesować. Jak ja bym twierdził, że w twoim sklepie mogę nasrać na środku, a ty byś wyraziła sprzeciw
  • Odpowiedz
@xandra: A tak w ogóle to co to za #!$%@? o miejscu publicznym? Udostępnianie wizerunku jest karalne, „niepełnosprawny” kolega może cię śmiało dojechać karyno. Znając afery na wykopie ktoś śmiało informację podrzuci.
  • Odpowiedz
A, musiałabyś wyjść z piwnicy


@xandra: Pojazd po kimś kogo nie znasz xD Tylko ty mogłaś na to wpaść.
wołam @m_b bo zastanawiam się, czy za takie fotki nie należy się xandrze ban ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kuciniak: naiwnyś. Xandra pod wieloma postaciami pojawia się na Wykopie od ~10 lat i od równie długiego czasu jest uważana za dno. Ten, kto pamięta min. Nemkę w cyrku się nie śmieje.
  • Odpowiedz