Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie pytanie.
Prezent dla promotora po obronie, tak/nie?
#studbaza

dawać promotorowi prezent po obronie?

  • dawać 26.0% (26)
  • nie dawać 74.0% (74)

Oddanych głosów: 100

  • 17
  • Odpowiedz
@Limonene ja swojemu promotorowi kupiłam prezent, ale on mi pomógł bardzo dużo i był super człowiekiem, a na Twoim miejscu jak widziałaś się mało z promotorem to pewnie bym mu nic nie kupiła albo jakieś gówno żeby spadał
  • Odpowiedz
jakieś gówno żeby spadał


@PyraPrzeznaczenia: no bez przesady, to nie było tak, że był #!$%@? promotorem XD
Skopiuję to, co dzisiaj kumpeli o nim napisałam, przy dyskutowaniu na ten sam temat: "w sumie widziałam go dwa razy, potem wysłałam mu jeden rozdział, on mi odpisał, że jest OK tylko zła czcionka, potem mu wysłałam całą pracę, a on mi odpisał, że spoko tylko błędy kosmetyczne typu złe marginesy i mam napisać
  • Odpowiedz
@Limonene aaa heheh :D no ja to bym jeszcze zobaczyła po obronie, bo może recenzent albo komisja będą mieli jakieś uwagi większe i wtedy dowiesz się jaka ostatecznie była ta praca ale w takiej sytuacji jeśli nie będzie jakichś większych zastrzeżeń do pracy to ja bym mu coś małego kupiła, nie szalała, ale nie wiem no, ale małego coś, coś niedużego
  • Odpowiedz
Nie rozumiem dawania prezentów nauczycielom itp. W szkole, na uczelni są jak d*pa od srania i decydując się na zawód wykładowcy wiedzieli, z czym to się wiąże. No chyba że masz naprawdę super promotora który bardzo Ci pomógł, był z nim dobry kontakt i chętnie współpracował, pomagał znaleźć materiały to wtedy na Twoim miejscu zdecydowałabym się na upominek, ale też bez przesady.
  • Odpowiedz
@przedniedzialek: no właśnie też nie bardzo rozumiem tę tradycję. Przecież za sam fakt bycia promotorem mają jakiś dodatek do pensji, i to w zależności od liczby dyplomantów. No ale utworzyła się taka dziwna tradycja, niektórzy nawet jakieś placki, obiady, #!$%@? muje tam przedstawiają. Promotor jak wyżej, nie miałam z nim za dużo kontaktu, ale też nie był potrzebny. Głupio mi tylko będzie wypaść jak jakiś wieśniak, gdy wszyscy przyjdą z flaszką
  • Odpowiedz
Głupio mi tylko będzie wypaść jak jakiś wieśniak, gdy wszyscy przyjdą z flaszką a ja z pustymi rękami.


@Limonene: dobrze, że stare baby u @Perlite w pracy myślą podobnie i dostawy darmowego Rafaelko nigdy się nie skończą xD
  • Odpowiedz