Wpis z mikrobloga

  • 251
Od tygodnia choruje mi #kot , brak apetytu i ewidentnie spadek formy . Jeździmy z nią od drugiego dnia objawów do weterynarza. Badania w normie, jednak wczoraj wykrył wodę w brzuchu, dostała leki na odwodnienie ale nic nie pomogły i jutro zabieg. Zostaliśmy poinformowani że może się nie wzbudzić () 11 lat razem. Trzymajcie kciuki #koty #pokazkota
jaceks653 - Od tygodnia choruje mi #kot , brak apetytu i ewidentnie spadek formy . Je...

źródło: comment_1582051361R3LxLLC0W0KSC0iXHoC3wz.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@jaceks653 A nie bo zrobił test czy nie bo tak uważa? Jeśli to niewydolność serca to niestety częste wyzyty u weterynarza pogarszają stan kota. Stres nasila pracę serca, serce jest niewydolne. Przykro mi mirku. Mój kot umarł na kardiomiopatie. W takim wypadku najlepsze co można zrobić to nie pozwolić żeby zwierzę cierpiało.
  • Odpowiedz
Mój piesek ma chore serce, a najpierw rozlała mu się woda w płucach itp., brał tabletki na dużo sikania, żeby wysikać te płyny z ciała. Teraz bierze tabletki na niewydolność i mam czasami na obrazku, że te tabsy też dla kotów są.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaceks653 : mój właśnie to samo przechodzi. Mówią, że ma powiększone komory serca i przedsionki. Dostał dwa leki: nelio i libeo. Później zostanie wprowadzony jeszcze jeden, ale jak odzyska siły. Jeść nie chce, milion saszetek wypróbowanych, sosiki wszelakie i jakoś idzie.. Zdrówka wam!
  • Odpowiedz
  • 0
@czarnanoc @chagni @Neko-chan51 @Naitsybes @ulomka @kot_kustosz @dekonfitura @Poziomkowa @Mr_kolek @Lillygsxr @plantprincess @szymy_ @dr_Batman @hejk4 @buysy @swinka_morska @mustek3

Niestety kotek dzisiaj zmarł w nocy, wczoraj wieczorem byliśmy jeszcze u weterynarza i zwiastował poprawę. Chyba nie miał takiej poprawy na myśli, ale zdecydowanie już się nie męczy. Żegnaj Leonka, to było wspaniałe 11 lat ()
jaceks653 - > @czarnanoc @chagni @Neko-chan51 @Naitsybes @ulomka @kotkustosz @dekonfi...

źródło: comment_1582530308YgP4NE7XmE15yX24L2Cyuq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz