Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki z #bydgoszcz wstydźcie się. Byłem koło południa uprawiać #krwiodawstwo i w poczekalni nie spotkałem nikogo. Dopiero na sali pobrań przyszła jeszcze jedna osoba. Proszę się wziąć do roboty. Przy okazji zgłaszam że po jakiś 3-4 chyba jeszcze adaptacji do #keto żadnych problemów z oddaniem nie było. Czas też sprawdzić keto burgera w #bobbyburger.
fimino - Drogie Mirki i Mirabelki z #bydgoszcz wstydźcie się. Byłem koło południa upr...

źródło: comment_1582035736wZGHvigBLJCWBTK6OeMtuQ.jpg

Pobierz
  • 20
@szczebrzeszynek: niestety dopiero zaczynam zaczynam przygodę i na razie tylko to wyhaczyłem. Mają jednego specjalnego keto burgera, ale też w każdym z menu możesz zamienić bułkę na sałatkę. Jak coś jeszcze znajdziesz to daj znać. Masz może ten glukometr do mierzenia ciał ketonowych?
@fimino: prawdziwy keto burger to jest serwowany w portabello albo liściach na górze i na dole (wtedy jest to wciąż "kanapka"). to na zdjęciu to podchodzi raczej pod sałatkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) też czasami chodzę do Bobbiego z braku laku, ale w zupełności nie zgadzam się z ich pojęciem keto dań.
@Nidrax: no masz u mnie w poście jak to wygląda. I jeszcze w każdym z menu możesz zamienić bułkę na sałatkę. Zawsze to jakaś opcja podczas spotkania ze znajomymi na mieście