Wpis z mikrobloga

Polskie drużyny chyba wreszcie poszły po rozum do głowy i zaczynają stawiać na młodych i nieznanych graczy.
IHG - fr3nd zaNNN Chewie
Neo i taz - hades prism gab
Izako boars - avis siuhy szejn
AVEZ - Kylar Kei Markoś
Jeśli wszystko się sprawdzi to pierwszy raz będzie taka duża fala nowych nicków na scenie. Przemiana pokokeniowa to jedyna szansa na odbudowe polskiej sceny więc trzymam kciuki
#csgo
dam98 - Polskie drużyny chyba wreszcie poszły po rozum do głowy i zaczynają stawiać n...

źródło: comment_1582034974yxa4OBRfIYoFDbjoNdgF3u.jpg

Pobierz
  • 10
@dam98: Rozumiem zamysł, ale po pierwsze nie poszły po rozum do głowy, a zostały do tego zmuszone ze względuy na brak jakichkolwiek opcji, a po drugie każdy z tych zawodników jest 'znany' (może z wyjątkiem fr3nd). Mówiąc 'znany', mam na myśli polskie podwórko w okolicy PPL/PGS.
@dymk: Brak jakichkolwiek opcji? Jeszcze by mogli na milion sposobów tasowac tymi samymi nazwiskami, a jednak zdecydowali się od tego odejsc i wziąc nowe nazwiska.
Znani to są zawodnicy którzy od lat występują na polskiej scenie, a nie chłopaki z ppl'a którzy dopiero pierwszy raz w życiu dostają szansę w jakiejś poważniejszej drużynie na naszej scenie. No chyba że oczekujesz że wezmą do drużyny jakiś typków z orzełka albo 5 lvl
@dam98: powiem tak, też mi się to podoba, ale teraz powinniśmy lekko zmienić myślenie, bo ci zawodnicy nie zmienią naszego csa w jeden miesiąc, ale w pół roku kto wie. Ja jestem zadowolony głównie z tego powodu, że są oni obudowani wokół doświadczonych zawodników i to powinno procentować
@vasos: Myślę że nikt o zdrowych zmysłach nie oczekuje odrodzenia polskiego csa z dnia na dzień, ale im wcześniej się ta zmiana rozpocznie tym szybciej możemy doczekać się efektów, dlatego cieszy mnie że w końcu zrozumieli że tymi samymi nickami nic na scenie międzynarodowej nie ugramy
@dam98: ale to faktycznie nie są jacyś super duper nowi zawodnicy, młode wilki, bo 80% z nich grało już w pl drużynach. Pompa team, pride, avez itp. Nie są to najlepsze polskie formacje, ale też nie można mówić że wzięli się z nikąd
@Matthei: Nikt nie napisał że wzięli się znikąd, ale żaden z nich nie miał okazji na grę w topowym polskim teamie więc z pewnością można ich nazwac nowymi zawodnikami. Nazywanie znanymi zawodnikami gości którzy grywali w pgsach i w polskich drużynach które nawet nie dostawały się na hltv jest conajmniej niepoważne. Poza tym serio nie wierzę w to że ktoś mówiąc o nowych nazwiskach oczekiwał, że któraś z topowych formacji nagle