Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mp3-10: Tylko to nie chodzi o miastowych, którzy uciekajac z miejskiego zgiełku kupili domek na wsi, bo oni faktycznie wiedzą na co się piszą tylko mieszkańcówbod pokoleń. Która bobka ma prawo jazdy na wsi? Dziadek jeżdżący od 30 lat maluchem umrze i jego żona odcięta od świata. To samo młodzież ze wsi, która musi dojeżdżać do szkól w większych miejscowościach. Tak jak lubię Sosnierza, tak to z deka #!$%@?, bo w
do szkoły niż 10 min spacerkiem ale miałem kolegów i koleżanki, którzy kiedy ja grzałem się po szkole przy kakao, stali godzinę na dworcu cze


@piepsze: Czy ja wiem, ktoś podjął decyzję, że tam woli mieszkać niż się przeprowadzić do lepszej cywilizacji.
@mp3-10: tak, bo nastolatki wybierają swoje miejsce zamieszkania xd patrząc na Twoje komentarze mam wrażenie, że gdyby ktoś się zastanawiał nad problemami dzieci z rodzin, gdzie nie zawsze starcza pieniędzy na jedzenie, to byś napisał "no nie wiem, ktoś podjął decyzję żeby się tam urodzić, to niech ponosi konsekwencje"
@mp3-10: przenieśmy więc ludzi ze wsi do miast, wtedy polskiego jedzenia nie uświadczysz w sklepie, ale tobie przecież starcza pieniędzy to będziesz hurtowo zamawiał z zagranicy
@mp3-10: ale co to ma do dzieci? To że rodzice (zresztą nie zawsze z ich winy) nie są w stanie im zapewnić jedzenie nie oznacza, że dzieci są winne i mają głodować